Evinizdeki Sıcaklığı Hotel Exellence Inn’de Bulacaksınız

0
42

Hotel Exellence Inn, Ankara’nın kalbi Çayyolu semtinde, sağlığınız ve konforunuz için dizayn edilmiş; iş, eğitim, seminer ya da seyahatleriniz de evinizde hissettirecek sıcaklığı ile sizi bekliyor !

Hotel Exellence Inn’in  Yönetici ismi İlker Güzey ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda, bildiğimiz ‘hotel’ tanımlarını yıkan Hotel Exellence Inn’i tanıdık.

Modern tasarımı ve sahip olduğu lokasyon avantajı ile Hotel Exellence Inn, Ankara’da kalbinde olmanın ayrıcalıklarını misafirlerine sunuyor.  İster seyahat, ister alışveriş ya da iş için gelmiş olun, Çayyolu’nda ihtiyacınız olan birçok yer, sadece birkaç adım veya kısa bir yolculuk kadar yakınınızda.

Hotel Exellence Inn, Ankara’nın kalbi olarak nitelendirilen ve farklı seçenekleri ile üst düzey konforlu bir yaşam tarzı ve gece hayatı sunan Çayyolu bölgesinde yer almaktadır. Sizleri Ankara’nın sıcak misafirperverliğini ve kültürel zenginliklerini tatmanız için misafir etmeye hazırız.

Otelimiz, önemli şirket merkezlerinin yanı sıra birçok bakanlığın da çok yakınında yer almakta. Ve Çayyolu’nun en gözde caddesi olan Park Caddesine yürüyüş mesafesindedir.

Hotel Excellene Inn, iş sebebiyle seyahat eden konuklar kadar, sadece Ankara’nın güzelliklerini görmek isteyenler için de beklentilerin fazlasıyla karşılandığı, dinlendirici ve ayrıcalıklı bir konaklamanın anahtarıdır.

Deluxe odalarımız siz misafirlerimizin rahat ve konforlu konaklamaları için her türlü detay, en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Otel konseptimiz, özen ve titizlikle dizayn edilmiş ve modern tasarımı ile ön plana çıkarak, sizi ayrıcalıklı hissettirecek nitelikte. Teknoloji ve konforun buluştuğu odalarımız tam da size layık! Standart odalarımızda ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğinizden eminiz. Toplantı ve organizasyon salonlarımız; iş toplantılarınız, eğitimleriniz ve seminerleriniz için hazır durumda. Şirketiniz ve misafirlerinizin öncelikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiş salonlarımız;  profesyonel personel kadromuz ile sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Otelimizde 7 deluxe, 39 standart, toplam 46 oda bulunmaktadır. Ayrıca 1 adet 254 kişilik amfi salon ve 3 adet çok amaçlı salonumuz misafirlerimize hizmet vermeye hazırdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here