Cildiniz İçin Sihirli Bir Dokunuş ”PARİS CHAUDIERE”

0
80

Her insanın kendi cilt yapısına göre bakımı vardır. Neredeyse hepimiz küçük büyük cilt problemleri ile karşılaşmaktayız. Kuru, hassas ya da yağlı bir cildiniz mi var ? Kullandığınız kremler, peelingler ya da maskeler sorunlarınızı çözmüyor mu ? Bunların tamamen ortadan kaldıracak bir yol var desek ?

Cilt bakımı herkes tarafından uygulanmalıdır. Erkek ya da kadın olsun muhakkak her derinin bakıma ihtiyacı vardır. Ancak cilt bakımı yaptırmadan önce bilmeniz gerekenler var. Öncelikle cildinizin ihtiyacı olan, cilt tipinize uygun işlemi bilmek gerekir. Bunun için cilt analizi şart. İşte bu nokta da İhsan Nas ve Kadriye Hoca’nın beraberindeki ekip sizin tüm beklentilerinizi karşılayacak nitelikte. Cilt analizinden eğitimler veren aynı zamanda bu işin duayeni olan Kadriye Hoca’nın sihirli elleri tam da cildinize göre !

Bu röportajımızda İhsan Nas aracılığı ile Parischaudiere markası ile tanıştıracağız sizi. Bilenler bilir 20 yılı aşkın bir süredir Parischaudiere markasının İç Anadolu distribütörlüğünü yürüten İhsan Nas’a marka hakkında merak ettiklerinizi sorduk.

 

Parischaudiere markası kaliteli ve memnuniyet odaklı çalışmaları ile ülkemizde kozmetik sektöründe hizmet veren yerli firmalar arasında en iddialısı.  Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak birçok rakip markaya karşı kendini kanıtlamıştır. Poliklinikler, güzellik salonları ve güzellik merkezlerinde cilt bakım ürünleri konusunda çok iyi notlar alarak merkezlerimizin ve tüketicilerimizin memnuniyetini sağladığımızdan emin, güvenilir bir marka olmayı başarmış olarak, yol almaya devam ediyoruz.

 

İhsan Nas ve ekibi Parischaudiere markasının, Türkiye’nin en büyük bayiliği olan İç Anadolu distribütörlüğünü yürütmekte. Ürün tamamen yerli olup sadece bayiliklerden temin edilebiliyor.  İnternet üzerinden satılmayan ürün müşterilerin birebir ürün yetkilileri ile her zaman iletişim halinde olmasını sağlıyor. Parischaudiere markasının 30’a yakın ürünü ve herkese uygun 7 ayrı serumu bulunuyor. Zengin ürün yelpazesi  ve sonuç odaklı çözümler sunmasının yanı sıra bütçenizinde dostu.

Bir güzellik merkezine gittiğinizde hem iyi en iyi koşullarda ağırlanmayı hem de paranızın karşılığını almayı hakkediyorsunuz.

Tamamen cilt tipinize uygun ve en sağlıklı koşullarda cilt analizinizi yaptırıp, size en uygun hizmeti alabilirsiniz. İhsan Nas ve tecrübeli ekibi ‘karşılamadan, uğurlamaya’ ilkesi ile danışanlarına hem bilgi paylaşımı konusunda hem de vaktinizi en iyi şekilde  değerlendirmek için en iyi hizmeti sunuyor.

Tüketici memnuniyet odaklı çözümler sağlayarak, her zaman hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktayız. Başarı oranı % 95’leri bulan Parischaudiere tamamen sağlıklı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here