3A Çelik Kapı Röportaj

0
57

3A Kapı Sistemleri, Ankara’da  Assa Abloy KapılarCrawford KapılarEndüstriyel KapılarHangar KapılarıGaraj KapılarıFotoselli KapılarPVC Hızlı KapılarYükleme RampalarıYükleme KörükleriYükleme SistemleriSeksiyonel KapılarDöner KapılarAlüminyum ve Çelik KepenklerBariyer ve Park OtomasyonuBahçe Kapısı Otomasyonu ve Radarlı Kapı Sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörünün lideri. Aselsan, Roketsan, TUSAŞ, Tai F-16 Fabrikası, kurumsal firmalar ve Ankara’da faaliyet gösteren tüm otomotiv sektörlerinde 3A Kapı Sistemleri’nin imzası var.

 

Ayrıca Ankara’nın simgelerinden olan alışveriş merkezlerinin döner kapılarının satışı, montajı ve servisi de 3A Çelik Kapı tarafından yapılıyor. Bugüne kadar ithal edilen kapıların artık Ankara içinde üretimine de başlanarak gücüne güç katan 3A Kapı Sistemleri ürünleri ile aslında her gün karşılaşıyoruz.

2009 yılından bu yana Ankara’da faaliyet gösteren ve bir aile şirketi olan 3A Kapı Sistemleri, ismini de Ali Ekber Doğan ve oğulları Alican-Anılcan Doğan’ın baş harflerinden oluşmakta.  Aile şirketi demişken, 3A Çelik Kapı’nın finansal yönünde büyük destekçisi olan eşinin de payı büyük.

3A Kapı Sistemleri kurucusu Ali Ekber Doğan’dan;

“Firmamız, kurulduğu günden bugüne sanayi ve ticaret hayatında edinilmiş bilgi ve birikimi, başarılarla dolu bir geçmişin mirasını, 3A KAPI Sistemleri kurum kültürünü geleceğe taşıyacak yapılanmasını sağlam kurumsal temelleri üzerinde tamamlamıştır. Bu yeniden yapılanma sürecinde 3A KAPI Sistemleri , en önemli sermayesi olarak kabul ettiği insan kaynağına yaptığı yatırımla, deneyimli ve nitelikli kadrosunu daha da güçlendirmiştir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here