Barış Çetin Yılmaz: Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri TechnoCar Galleria

0
133

Şehrin genç girişimcilerini tanıtmaya devam ediyoruz. Bu ayki konuğumuz Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri ve TechnoCar Galleria’nın kurucusu Barış Çetin Yılmaz. Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden olan

Goodyear Lastikleri T.A.Ş’de yaklaşık on beş yıl farklı görevlerde çalıştıktan sonra, 2016 yılında Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri şirketini kuran genç girişimci, Ümitköy’deki Galleria AVM içinde yer alan TechnoCar’a ortak olarak iş dünyasındaki yerini iyice pekiştirdi.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Prolas’ı hayata geçirirken öncelikli hedefi otomobillerinin lastik servisi için sanayiye gitmek istemeyen ve zamanı kısıtlı olan araç kullanıcılarına en iyi ve profesyonel hizmeti vermek olduğunu açıklayan Barış Çetin Yılmaz, bunun için Ankara’nın en kolay ulaşılabilir lokasyonu olan Bahçelievler semtini seçti. Yeni lastik satışının yanında mevsimlik lastik değişimi, lastik oteli, jant düzeltme gibi her çeşit lastik hizmetinin bulunduğu Prolas’ta, klima gazı dolumu, far ayarı gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm bulabilirsiniz.

Oto Kozmetik Galleria’da

Barış Çetin Yılmaz, 2019 yıl başında kapasitesini genişleterek oto kozmetik bakım hizmetleri sektörüne de girdi. Bu alanda Ümitköy’deki Galleria AVM’de TechnoCar’ı açan genç girişimci, bu alanda önemli işlere imza atıyor.

Ankara’nın en iyi oto kozmetik bakım markalarından Technocar’ın, Galleria şubesinde oto yıkamanın yanı sıra boya koruma, seramik kaplama, cam ve kaput filmi, detaylı temizlik, ozon temizliği ve lastik servis ihtiyaçlarını karşılayan Barış Çetin Yılmaz ve ekibi, bu alandaki en başarılı isimler arasında gösteriliyor.

Öncelikli Hedefi Fayda Sağlamak

Yılmaz, iş dünyasında kendine düstur edindiği sözü şu şekilde açıklıyor:

“İş hayatında başarılı olmak için öncelikli hedefler insanlara fayda sağlamak ve onların problemlerini çözmek olmalı. Eğer para kazanmak ve maddi getiri sağlamak bu hedeflerin önüne geçerse sistem kısa ve orta vadede çökecektir. İnsanlara fayda sağlayarak, onların hayatına dokunduğunuzda memnun ve sadık müşteri sayınız artacak ve kurduğunuz sistem kalıcı olacaktır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here