Sporun En İyileri Bir Araya Geldi!

0
118

Sporankara.org tarafından bu sene  12.si düzenlenen En İyiler Ödül Şöleni’nde spor dünyasının birbirinden başarılı isimleri buluştu.

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19’a karşı tüm önlemlerin alındığı ve sınırlı katılımcıyla gerçekleştirilen törene, Hasbihal Restaurant ev sahipliği yaptı. Yılın en iyilerinin ödül aldığı etkinlikte, Hentbol Özel Ödülü’ne Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Spor Kulübü Başkanı Akın Hondoroğlu layık görüldü. Sporankara.org Sportif Direktörü Metin Karagöz, Başkan Hondoroğlu’na ödülünü takdim ederken bir sporcunun spor kulübüne başkanlık yapmasına uzun yıllar hasret kalındığını ve bu noktada NAC Universe 2010’da kâinat ikinciliği elde eden Akın Hondoroğlu’nun EGO Spor Kulübü’ne başkanlık yapmasının gurur verici olduğunu belirtti.

Başkan Hondoroğlu ödül konuşmasında “Biz buraya Mansur Başkanımızın selamlarıyla, sevgileriyle geldik. Bizden önce de bizden sonra da spora yatırım her türlü devam edecek. EGO Spor olarak da Türk sporuna yatırımdan asla ödün vermeden, tüm hızımızla devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here