İhsan Nas: Memnuniyetin Yeni Markası: Parischaudire

0
126

Ankara’nın en seçkin güzellik merkezlerinden NAS Dermo Estetik, alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle hem eğitim alanında hem de güzellik sektöründe fark yaratan çalışmalarına devam ediyor. Uluslararası standartlardaki marka ürünleri ve deneyimli kadrosuyla iğnesiz mezoterapi, Anti-aging ve kırışıklık bakımı, rekleksoloji, LED terapi, akne ve leke bakımı, kirpik lifting gibi işlemleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor.

Bu işlemlerin yanı sıra İç Anadolu distribütörlüğünü yaptıkları ‘Chaudire’ markasının 20 yılı aşkın üretim tecrübesi ile yaptıkları işlemler için hızlı ve kalıcı çözümlerin ortaya çıktığını vurguluyorlar.

Şimdi;

İhsan Nas’ın markalaşma serüvenine kulak veriyoruz.

2000 yılında güneş kozmetiği ürünleri sektöründe Victory Sun – Peer Sun olarak toplam 11 marka ile üretim ve pazarlama firması olarak kurulduk.

O yıllarda güneş ürünlerine dair çeşitliliğin çok az sayıda olmasından ötürü 2002 yılında İhsan Bey’in araştırmaları sonucu Sevgili Murat Atabey Bahçe ile ürünlerin Ankara merkez İç Anadolu’da pazarlamak için iş birliği yaptık.

5 yıl süren çalışmalarımız sonunda 2005 yılında, ‘Essayer’ markası doğdu.

Ar-ge çalışmalarımızla beraber geniş kitlelere hitap eden alanlarda yerimizi aldık. Bununla beraber gerek seçkin parfümerilerde gerekse Migros, Carrefour, gibi ulusal marketlerin, eczanelerin raflarında ürünlerimizin herkesin ulaşabileceği alanlarda olmasını sağladık.

Firmamız, kaliteli ve memnuniyet odaklı çalışmaları ile ülkemizde kozmetik sektöründe hizmet veren yerli firmalar arasında kalıcı olarak yerini sağlamlaştırmıştır.

2015 yılında ise; firmanın yeni cilt markamız ‘Chaudiere Profesyonel Series’ ile ithal ürünler arasında firmamız, müşteri memnuniyetlerinde başarılı bir grafik çizerek dikkatleri üzerine toplamıştır.

Poliklinikler, güzellik salonları ve güzellik merkezlerinde cilt ürünleri konusunda çok iyi notlar alarak merkezlerimizin ve tüketicilerimizin memnuniyetini sağladığımızdan emin, güvenilir bir marka olmayı başarmış olarak, yol almaya devam ediyoruz.

Yerli ürün piyasasının tanınmış ve güvenilir markası olmaktan gurur duyuyoruz.

Merkezlerimizde, dermokozmetik alanda; tüketici odaklı entegre çözümler sağlayarak, her zaman hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktayız.

Başarı oranı yüksek hizmetlerimizle, uygulamalarımızdan faydalanmaya davet ediyoruz.

Firmamızın eşsiz karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden değerlerimiz ise; bizi markalaştıran en önemli etkenlerdendir.

Merkezimizde en büyük ilkemiz sonuç odaklı güvenilir, yenilikçi ve özverili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Gücümüz; yenilikçi bakış açımız, dayanışma ve takım ruhunuzdan geliyor. Eğitim ve bilginin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Doğru çözümler için ürün içeriklerinin ve gelişen yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz.

Diğer merkezlerimizde bulunan, ekip arkadaşlarımlız ve estetiysen arkadaşlarımızla da doğru bilgi paylaşımı yapabilmek için eğitim programları düzenliyoruz.

Çukurambar’da bulunan eğitim merkezlerimizde, 2 yıl önce başlayan öğretici eğitim  programlarımız olan akne ve leke protokolü aging bakımı ve skar problemlerinin çözümüne yönelik eğitimlerimizi ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Peki neden ‘Parischaudire’?

Türkiye genelinde klinik, hastane ve yetkili güzellik merkezleri ile beraber güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyoruz.

Yerli üretim olup,  zengin ürün yelpazesi  ve sonuç odaklı çözümler sunmasının yanı sıra bütçemizi yormadan yüksek memnuniyet oranına sahip bir marka olarak kalıcılığımızı sürdürmekteyiz.

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz NAS Dermo Estetik’in kaliteli ürünlerinin eşsiz deneyimini tatmak üzere her zaman davetlimizsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here