Salise Yıldırım Bahçeli Güzellik ve Bakım Merkezi: 16 Yıldır Güzelliğin Adı!

0
124

Bakım ve güzellik artık kadın, erkek tüm bireylerin en önemli öncelikleri arasında yer alıyor. İyi bir güzellik ve bakım hizmetinin ön şartı güvenilir, tecrübeli ve işinin ehli birilerine kendinizi teslim etmek. Salise Yıldırım Bahçeli Güzellik’in kapısından girip güven veren, güler yüzlü personeli ile hijyenik ve samimi atmosferini görünce işte  doğru yerdeyim diyorsunuz.

Salise Yıldırım Bahçeli Güzellik merkezinin kurucusu ve marka sahibi Salise Yıldırım’la meslekteki 16 yılını konuştuk.

Salise Hanım, gördüğümüz kadarıyla iyi bir kadro kurmuşsunuz çok da sıcak bir mekanınız var. Ankara’da en çok tercih edilen güzellik salonlarından biri olmayı nasıl sağladınız?

16 yıllık deneyimin ve ABD, İngiltere gibi ülkelerde bulunan başarılı yerlerdeki canlı gözlemlerimin bana öğrettiği en önemli şey, bu işe gönül vermiş ve işini yürekten seven insanlarla çalışmak. Alanında uzman ve gerekli sertifikalara sahip daha önemlisi işini çok severek yapan hemşire, fizyoterapist, diyetisyen ve güzellik uzmanlarından oluşan çok iyi bir ekiple danışanlarımıza hizmet veriyoruz. Ayrıca danışanlarımıza özel bir aileye veya kulübe ait oldukları duygusunu ve sıcaklığını yaşatmaya çalışıyoruz.

Anladığım kadarıyla müşteri yerine danışan ifadesini kullanıyorsunuz biraz açabilir misiniz?

Aslında güzellik ve bakım kişinin sadece bizimle geçirdiği süreyle sınırlı değil. Danışanlarımıza günün her anında yararlanabilecekleri tavsiyelerde bulunuyor ve onları gerektiğinde bireysel olarak kullanabilecekleri ürünler hakkında da bilgilendirebiliyoruz.

Hatta bazen sık gelen danışanlarımıza telefonla bile tavsiye verdiğimiz ve yönlendirme yaptığımız olabiliyor. Bu nedenle hizmet verdiğimiz kitleye müşterilerimiz yerine danışanlarımız demeyi ve onlarla sürekli bir iletişim ve paylaşım halinde olmayı daha uygun buluyorum. Kişiye özel takip böyle bir işletmenin başarısı için zaten olmazsa olmaz bir kural. Bu hususta oldukça başarılı olduğumuzu düşünüyorum.

Salise Yıldırım ismi veya marka olmuş Salise Yıldırım sizce danışanlarınızın kafasında nasıl bir imge oluşturuyor?

Zor bir soru sordunuz, insanın kendisinden bahsetmesi oldukça güç ancak aldığım geri bildirimler ve hayat görüşüm çerçevesinde herhalde şu birkaç ifadeyi kullanmam yanlış olmaz.

Danışanlarım gerçekçi ve sonuç odaklı olduğumu, zor beğendiğimi, titizlikle beraber tez canlılığı kişiliğimde birleştirdiğimi söyleyebilirler. Bazen bu kişilik özellikleri beni biraz yoruyor ve istediğim sonucu kısa zamanda alamayınca yıpratıcı olabiliyor. Ancak hiçbir danışanıma gerçekçi olmayan vaatlerde bulunmuyor, tıp biliminin kendi uzmanlık alanına girmiyor ancak güzellik salonunun yetkinliğiyle başarılabilecekler konusunda da muhteşem işler çıkarabiliyoruz.

Covid-19 virüsünün dünyayı kasıp kavurduğu bugünlerde hijyen konusundaki hassasiyetiniz dikkatimizi çekti, bu seviyede hijyeni korumak zor olmuyor mu?

Bizim mesleğimizde asla taviz verilmeyecek bir husus varsa o da hijyendir. Bunu Covid-19’dan da bağımsız düşünmek gerekir. Aslında bu kadar çok tercih edilmemizin bir başka nedeni de hijyen konusunda paranoya seviyesine varan hassasiyetimiz olabilir. Şükrediyorum ki bugüne kadar merkezimizde bu hususta ne bir müşterimizde ne de bir çalışanımızda Covid-19 salgını öncesinde veya süresince hiçbir sorun yaşamadık, umarım yaşamayız da.

Biraz da Salise Yıldırım Bahçeli Güzellik ve Bakım Merkezi’nde sunduğunuz hizmetlerden bahsedebilir misiniz?

Uluslararası  standartlardaki son sistem cihazlar ve bu cihazları destekleyen  alanında  profesyonel kadromuzla tümünü burada sayamayacağım kadar güzellik ve bakım uygulaması sunuyoruz. Bunların içinde;

– Dört mevsim epilasyon uygulamaları

– Bölgesel zayıflama

– Bölgesel incelme

– Hydrafacial

– Medikal cilt bakımları

– Diyetisyen

– Cilt gençleştirme

– Kalıcı makyaj

– Microblading

– İpek kirpik

– Kirpik lifting

– Kalıcı oje

– Protez tırnak

En çok rağbet gören uygulamalar. Ayrıca çok sık seyahat ettiğim ve teknolojiyi yakından takip ettiğim için yurt dışındaki başarılı uygulamaları mümkün olan en kısa sürede ülkemize getirmeye çalışıyorum. İnsanlar güzellik alanında devamlı yeni arayışlar içerisinde olduğu için bazı özgün uygulamaları ekibimle tasarlıyoruz. Hazırlıkları bitince yakın bir zamanda bu alanda iki yeni uygulamayı hizmete sunacağız.

Yurt içi hatta yurt dışında markamızı başka yerlerde görmek sizleri şaşırtmasın.

Salise Hanım çok keyifli bir sohbet oldu. Son olarak ne söylemek istersiniz?

Merkezimizin sloganı “ Bugün geri kalan hayatımızın ilk günü ve kadınlar hayatının her döneminde kendini güzel hissetmek ister. ” bu slogan eşliğinde biz de sadece bedene değil ruha da dokunuyor, her işe ekibimle imzamızı atıyoruz ve atmaya devam edeceğiz. Salise Yıldırım Bahçeli Güzellik ailesini ve ekosistemini derginizin katkısıyla daha da genişletmek istiyoruz. Yurt içi hatta yurt dışında markamızı başka yerlerde görmek sizleri şaşırtmasın.

Sevgiyle, güzellikle kalın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here