Eskidikçe Değerlenen Bir Bağ Lezzet

0
291

Büyürken eskimeyen tatlar, 40 yıllık kahvenin hatırı, damakta kalan o tat gibi eskidikçe değerlenen lezzetlerin sahibi Bağ Pastaneleri. 59 yıllık tecrübesi ile geçmişten günümüze eskidikçe değerlenen lezzet anlayışıyla bugünümüzde de dilimize, damağımıza tat katmaya devam ediyor.

1961 yılında Üsküdar Bağlarbaşı’nda başlayan lezzet yolculuğu Ankara One Tower Avm’de lezzet serüvenine devam ediyor.

Günümüz pastane konseptine, modern kafeterya anlayışını getiren ilk marka olma özelliğini de taşıyan Bağ Pastaneleri; rahat, ferah ve konforlu oturma alanı, özenle dizayn edilmiş iç mekânı ile arkadaş sohbetlerinin, sabah kahvaltılarının aranılan mekânı olmaya devam ediyor.

Dünya Mutfağı ve Geleneksel Türk Mutfağı’nın harmanlandığı menüde, sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar uzanan onlarca seçenek mevcut.

Her detayına kadar düşünülmüş ve özenle çalışılmış iç mekân modern ve yenilikçi bir iç mimarın izlerini taşıyor. Oldukça geniş bir oturma alanına sahip olan ve 208 kişilik kapasitesi ile hizmet veren mekân aynı zamanda iki adet şık dekore edilmiş VIP odalara da sahip. Özenle tasarlanmış ve ev konforunda dizayn edilmiş VIP odalar; iş toplantıları, doğum günü kutlamaları gibi kendinizi kalabalıktan soyutlamak ve özel hissetmek istediğiniz anlarda tercih edebileceğiniz ilk seçenek.

Hijyene Büyük Önem Veriliyor

Bildiğimiz üzere, açık mutfak işletme anlayışına yeni yeni entegre olan bir uygulama. Hijyen konusunda kendine güvenen işletmelerin tercih etmekte olduğu bu sistem, Bağ Pastaneleri’nin One Tower şubesinde de mevcut.

Misafirler üretimin başladığı yer olan mutfağa hâkim, hazırlanan ürünlerin hijyeninden emin bir şekilde sipariş verebiliyorlar ki içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde bu hepimiz için oldukça kıymetli.

Çikolatada İddialılar

Her ürününde lezzetine oldukça güvenen işletme, özellikle ‘çikolata’ konusunda oldukça iddialı. Mekâna girer girmez bizleri karşılayan devasa çikolata standı da bunu doğrular vaziyette. Hemen hemen her çeşit çikolatanın yer aldığı bu standı gördüğünüzde iştahınıza engel olamayacaksınız! Ürünler; her daim taze, doğal ve el yapımı. Her şeyi yapay tükettiğimiz bu çağda organik ve doğal ürünlerin kıymetini ise bu vesileyle daha da iyi anlıyoruz.

Menüde seçeceğiniz her şey; kahvaltıdan, tatlıya, çikolatadan, Türk ve Dünya Mutfağı’na kadar uzanan pek çok lezzet özenle hazırlanmış bir şekilde, şık bir sunumla siz değerli misafirlerin beğenisine sunuluyor. Ve tüm bu sebeplerdendir ki, Bağ Pastaneleri kendi konseptinde Ankara’da lezzetin ve kalitenin tek adresi olmaya aday.

Bağ Pastaneleri: ‘Önceliğimiz Sağlık’

Pandemi sürecinde alınan ek tedbirler ise oldukça sıkı. Girişte muhakkak ateşiniz ölçülüyor, mekâna maskesiz girmek ise kesinlikle yasak.

Masaların sosyal mesafeye uygun bir biçimde konumlandırıldığı ve temiz hava sirkülasyonunun devamlı olarak sağlandığı mekanda, hiçbir tedirginlik yaşamadan arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, ailenizle tıpkı eski günlerdeki gibi keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kalabalık pazar kahvaltılarınızın, keyifli akşam yemeklerinizin, doğum günlerinizin, kahve molalarınızın, tatlı sohbetlerinizin yeni adresi: Bağ Pastaneleri!

Bağ Pastaneleri; İç Mimar Tuğçe Özdoğan’ın imzasıyla yeniliğe ışık tutan iç mekan tasarımı,konforlu oturma alanı ve yeni bir soluk getirdiği işletme anlayışıyla One Tower Avm’de siz değerli misafirlerini bekliyor.

Sen de bugün kendine bir güzellik yapmak, kendini lezzetli tatlılar ile şımartmak istersen adres belli: Bağ Pastaneleri!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here