Op. Dr. Orhan Erbaş’tan “Sağlıkla Şekillenin” Semineri

0
854

Ankara Pia Sera Bilkent Otel’de Türkiye güzeli Sevilay Öztürk moderatörlüğünde “Sağlıkla Şekillenin” başlığı altında, vücut şekillendirme ve sürdürülebilir beslenme ile ilgili güncel ve bilimsel yolların konuşulduğu şık bir davet düzenlendi.

Başkent Ankara yine muhteşem bir organizasyona sahne oldu. Op. Dr. Orhan Erbaş ve Diyetisyen Begüm Defne Şafak tarafından gerçekleşen davet, seçkin konuklarla keyifli hale geldi. Op. Dr. Orhan Erbaş, uzmanı olduğu Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında uyguladığı operasyonlar, ameliyat başarıları, hastaların ameliyat öncesinde ve sonrasında yaşadıkları ile ilgili sunumuyla özellikle vücut şekillendirme ameliyatları hakkında detaylı bilgiler sundu.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Begüm Defne Şafak ise gerçekleştirilen davette sağlıklı beslenmenin sürdürülebilir olmasının öneminden, beslenme hakkında doğru bilinen yanlışlardan ve sağlıklı bir bedene ulaşılması için yapılması gerekenlerden ayrıntılarıyla bahsetti. Organizasyonda Devlet Opera ve Balesi’nin katkılarıyla ziyaretçilere müziğin ve balenin en keyifli hali yaşatıldı.

Davetliler ‘Sağlıkla Şekillenmenin’ önemini iki uzman ışığında öğrenirken, zarif detaylarla da güzel bir gün geçirmiş oldu. Etkinliğe başta Ankara Life Dergisi olmak üzere yerel ve ulusal basın da yoğun ilgi gösterdi.

Şehrin saygın estetik cerrahlarından Op. Dr. Orhan Erbaş tarafından İncek PİA Sera’da düzenlenen VIP etkinliğe Ankara’nın önde gelen isimleri davetliydi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here