Sonunda Geldi! Nişantaşı Eğitim Kurumları Ankara’da…

0
668

İstanbul’daki 32 yıllık eğitim tecerübesini başkent Ankara’ya taşıyan Nişantaşı Eğitim Kurumları, eğlenceli organizasyonuyla yeni eğitim ve öğretim dönemine kapılarını açtı. Açılışa öğrenci ve velilerinin yanı sıra başkentin tanınmış simaları ve ünlü bloggerlar da katıldı.

Nişantaşı Eğitim Kurumları, sınıflara az sayıda öğrenci alması, öğrencilerle birebir ilgilenmesi ve çift dilli bir eğitim sistemiyle eğitim alanında oldukça iddialı.

Okul dışı etkinlikler yerine Ahşap Atölyesi, Yüzme Havuzu, Spor Salonu, Tiyatro, Seramik Atölyesi, Lego Odası gibi aktiviteleri için kendi bünyesinde kocaman bir alan yaratan Nişantaşı Eğitim Kurumları, öğrenci velilerini de bireysel denetçileri kabul ediyorlar.

Nişantaşı Eğitim Kurumları’nın en büyük farkının eğitim anlayışı olduğunu söyleyen yöneticileri, bahçelerindeki çocuk oyun alanı ve çocukların bitki yetiştirmeleri, toprakla oynamaları için yarattıkları bostan alanlarını, bahçeye çıkamayacak kadar soğuk havalar için ise okul içinde büyük bir kasaba şeklinde oyun alanlarına da önem verdiklerini belirtti. Ayrıca okulun geniş yemekhanesinde beslenme uzmanı tarafından hazırlanan tüm yemeklerin de organik olmasına özen gösterildiğinin de altını çizdi.

Nişantaşı Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen muhteşem organizasyona veliler ve öğrencilerin yanı sıra kent cemiyet hayatından saygın isimler de katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here