Güzelliğiniz Kalıcı Olsun: Satı Babacan Beauty Center

0
23

Bir kadını güzel yapan nedir sizce? Güzel gözler mi? Güzel dudaklar? Saçları? Kaşları? Yoksa güçlü olması mı? Belki de sadece kendisi olması… Tüm bu sorulardan herhangi birine verilen cevap “Evet” ise eğer; Satı Babacan Beauty Center Gaziosmanpaşa’da sizleri bekliyor. Kemoterapi tedavisi alan kadınlar için ücretsiz kalıcı kaş uygulaması ile gönüllere taht kuran Satı Babacan Beauty Center sahibi Satı Babacan, içeride bekleyen sürpriz hediyeler ve kampanyalar ile 2019 yılında güzelliğine güzellik katmak isteyen hanımları bekliyor.

Güzellik sektöründe başarıyı yakalamış kadın girişimcilerden birisiniz. Bu başarıyı neye borçlusunuz?
Başarı; gerçekten elde etmesi hiç de kolay olmayan bir şey. Zaten kolayca elde ettiğinizi düşünüyorsanız yakın bir zamanda elinizdekinin gerçek bir başarı değil, bir yanılgı olduğunu fark edersiniz. Ben, sadece kendimle yarışıyorum. İşimi çok seviyorum. Bu yüzden en çok sevdiğim dallarda uzmanlaşmayı tercih ettim. Micro pigmentasyon, yani kalıcı makyaj, kıl tekniği, pudralama tekniği ve dolgu tekniği yapmaktan büyük keyif aldığım ve uzmanlaştığım uygulamalar. Sevdiğiniz bir alanda ister istemez uzmanlaşıyorsunuz ve uzmanlık da başarıyı getiriyor.

Merkezinizi açmaya başladığınız yolda karşılaştığını güçlükler nelerdi?
KOSGEB destekli iş yeri açmak için çok mücadele verdim. Dişimle, tırnağımla kazıyarak buralara geldim diyebilirim. Bu süreçte danışmanların bir haftada yazdığı iş planını tek başıma yazarak üç ayda tamamladım. Bu azmimden ve başarımdan ötürü olsa gerek ki iş planım KOSGEB kurulunda onaylandı ve destek aldım. Kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın olarak hiçbir durum, kişi ve olay bana zor gelmiyor. Azmetmek ve pes etmemek gerekiyor.

Bir kadın girişimci olarak kendi işini yapmak isteyen kadınlara neler önerirsiniz?
Çalış, pes etme, kendinle yarış!

Merkeziniz hakkında bilgi alabilir miyiz?
Merkezimiz Çankaya, Gaziosmanpaşa’da ve konum itibariyle oldukça merkezi. Herkesin rahatça ulaşım sağlayabileceğimiz merkezimizde; kalıcı makyaj, el-ayak bakımı, manikür, pedikür, kalıcı oje, protez jel tırnak, ipek kirpik, kirpik lifting, kaş dizayn, kıl tekniği, kalıcı dipliner, kalıcı eyeliner ve makyaj gibi hizmetlerimiz mevcut.

Bir de sosyal sorumluluk projeniz var. Kemoterapi sonucu kaşları dökülmüş kişilere kalıcı kaş uygulamasını ücretsiz yapıyorsunuz.
Evet, doğru. Tedavi sürecinin ne kadar zorlu olduğunu biliyoruz. Bu sürecin sonrasında daha da güzelleşmek isteyen kadınlarımıza doktorlarından onay aldıkları takdirde kalıcı kaş uygulaması hediye ediyoruz. Her kadın güzeldir ve her kadın daha güzel olmayı hak eder.

Siz hediyeleri de seviyorsunuz. Ana kampanyanız var. Kalıcı kaş, kıl tekniği, pudralama, dolgu tekniklerini yaptıran herkese kalıcı dipliner uygulamasını da ücretsiz yapıyorsunuz değil mi?
Evet, 2019 yılının sonuna kadar kalıcı kaş, kıl tekniği yaptığımız herkese kalıcı dipliner hediye ediyoruz. Bunu yapmaktaki amacımız herkese ulaşmak. Özellikle yoğun iş temposuyla çalışan hanımların kurtarıcısı artık kalıcı makyaj. Hepimiz zamanla yarışıyoruz. Bu yüzden dakikaların bile hayatımızda çok büyük değeri var. Kalıcı makyaj uygulamaları ile hanımların her gün makyaj yapma derdine son veriyoruz.

Peki, kullandığınız ürünlerle ilgili nelere dikkat ediyorsunuz?
Merkezimizde kullandığımız ürünleri özenle seçiyoruz. Kullanmayacağımız hiçbir ürünü müşterilerimize de uygulamıyoruz. Bu yüzden ürünlerimizi seçerken öncelikle deneme ürünlerini kendimiz test ederek sonuçları değerlendiriyoruz. Son uçlarından memnun kalırsak merkezimizde uygulamaya alıyoruz. Fakat her ürünümüzde dikkat ettiğimiz birkaç özellik var. Bunların başında ürünlerimizin bitkisel olması geliyor. Çünkü biliyoruz ki bitkisel içerikli ürünlerde alınan sonuçlar çok daha yüz güldürücü oluyor. Uygun gördüğümüz ürünlerin referanslarına bakıyoruz ve olumlu görüşlerle birlikte uygun olduğunu düşünürsek kullanmayı tercih ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here