Güzellik Sizi Bekliyor: YAĞMUR YILDIRIM GÜZELLİK MERKEZİ

0
581

Güzellik ve bakım günümüzde artık kadın, erkek fark etmeksizin herkesin hayatında ön sıralara koyduğu rutinlerden biri. Cildimizin ve vücudumuzun sağlığı için düzenli beslenme ve sporun yanında düzenli bakım yaptırmak da vazgeçilmezler arasında yerini aldı. Teknolojinin gelişmesiyle de yeni çıkan bakım ürünleri ve cihazları güzellik merkezlerinde bakımına düşkün herkesin hizmetine sunuldu. Bunlardan biri olan Yağmur Yıldırım Güzellik Merkezi sahibi Yağmur Hanım, bu ay sizin için merkezi ve güzellik bakımları hakkında değerli bilgiler verdi.

Yağmur Hanım öncelikle merkezinizden bahseder misiniz?
Merkezimizde hijyen, konfor, kaliteyi ön planda tutarak tüm uygulamalarımızda müşteri sağlığını önemseyerek sonuç odaklı hizmet vermekteyiz. Merkezimizde buz epilasyon, cilt bakımı, cilt yenileme, kırışıklık giderme, mezoterapi, hydrafacial, dermapen, PRP, gençlik aşısı ve çağımızın talep gören güzelliğe dair tüm uygulamalar mevcuttur.

Güzellik denilince artık akıllara ekstra bakımlar geliyor. Son zamanların güzellik trendini yakalamak için neler yapılmalı?
Trendler her ne olursa olsun sürekli gelişir ve sonu yoktur. Bizler de trendleri yakından takip ediyoruz. Hizmet anlayışımıza uyan yenilikleri danışanlarımızın ihtiyacına göre uyguluyoruz.

Sizin en çok iddialı olduğunuz uygulamalar nelerdir?
Tüm uygulamalarımızda gerek ürün kalitemiz, gerek hizmet anlayışımız açısından iddialıyız. Gözlemlerimizde lazerden dolayı hem maddi hem manevi zarar görerek sonuç alamamış danışanlarımızı gördükçe bu alanda fark yaratmayı ön plana çıkarmak istedik. Bay ve bayan tüm danışanlarımızın bu tedirginliğini detaylı bilgilendirme yaparak, deneme atışları yapıyoruz. Danışanlarımızın da gözlemine sunuyoruz. Geri dönüşler bizi oldukça mutlu ediyor.

Sizi tercih edenler en çok hangi uygulamalar için başvuruyorlar?
Tüm uygulamalarımız danışanlarımızın güvenerek tercih ettiği işlemlerdir. Bu da hedeflerimiz ile uyuşan ve bizi mutlu eden bir durumdur. Özellikle kısa vadede hızlı sonuç alınan cilt gençleştirme işlemleri oldukça rağbet görmektedir.

Evde yapılan cilt bakımının yanında ayda bir profesyonel cilt bakımı önemli!

Peki, sizce sık yapılan bakım hataları nelerdir?
Yanlış ürün kullanımı, ürün kullanım biçimi, yanlış cilt analizi gibi durumlar birbirini takip eden yanlışlar zinciridir diyebiliriz. Bizler bu yanlışları önlemek ve faydalı olmak için buradayız. Bunları açıklamak gerekirse; mesela cilt temizliğini evde yaptığımız bakımların dışında ayda bir kerede profesyonel bir yerde yaptırmamız gerekiyor. Cildin en alt tabakasından itibaren derinlemesine yapılan profesyonel temizlik ile birlikte günlük hayatta kullanılan bakım ürünleri etkisini aktif şekilde gösterebilir.

Bir diğer yanlış ise nemlendirme. Nemsiz cilt, hem mat görünür hem de kırışmaya daha çok müsaittir. Cildin en önemli ihtiyaçlarından biri olan nem ihtiyacı düzenli karşılanmazsa yaşlanma ile birlikte birçok cilt problemini beraberinde getirir.

Bir diğer yanlış da cilt koruma ile ilgili güneş korucuyucu kullanımıdır. Toplum olarak güneş koruyucuyu sadece yazın denizde güneşten korunmak amacıyla kullanıldığını düşünüyoruz ne yazık ki. Oysa güneş koruyucu kremler tabi ki cildin yapısına uygun, yaz-kış fark etmeksizin, her gün temizlenen, nemlendirilen cilde adeta bir koruyucu kalkan görevi yapmaktadır.

Son olarak bir güzellik merkezi sahibi olarak sizin bakım rutininiz nedir?
Öncelikle her ay kapsamlı cilt temizliğimi düzenli şekilde yapıyorum. Günlük hayatımda sabah akşam cilt temizliği, yaz-kış kullandığım güneş koruyucum ve günlük nemlendiricimi mutlaka uyguluyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here