Neşe Aykut’un da Tercihi Twinset Simona Barbieri

0
1429

Ünlü kadın girişimci Selver Yazar Sümer tarafından Türkiye’ye getirilen dünyanın en ünlü markalarından Twinset, dünyada olduğu gibi Türkiye’de seçkin isimlerin tercihi olmaya devam ediyor. Cannes Film Festivali’nin sponsor markalarından biri olan Twinset, başta Alesandra Ambrosio, Le Feretta, Karolina Kurkova, Chiara Ferragni, Birgit Kos, Georgia May Jagger, Melissa Satta ve Paola Turani ile Valeria Mazza ve kızı gibi dünyaca ünlü isimler tarafından tercih ediliyor. Dünya modasına yön veren markalar arasında başı çeken Twinset, Türkiye’de de oldukça popüler.

Markanın Armada Alışveriş Merkezi’ndeki mağazası iş, sanat ve cemiyet hayatı tarafından sıkça tercih edilirken, Twinset’in tam konsept mağazası olan Armada mağazası, kelimenin tam anlamıyla ünlü akınına uğruyor. Diğer yandan markayla ilgili muhteşem gelişmeler de yolda!

Çok yakında İstanbul’un en seçkin alışveriş merkezi olan Zorlu Center’da açılacak mağazası ile gücüne güç katacak olan Twinset, İlkbahar&Yaz sezonuna da oldukça hızlı girecek…

Twinset, dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yakından takip ediliyor. İş, cemiyet ve sanat dünyasından çok sayıda önemli ismi giydiren Twinset, Ankara’da da oldukça popüler. Armada Alışveriş Merkezi’nde yer alan tam konsept mağazasında VIP hizmet veren markanın müdavimleri arasında kent cemiyet hayatının sevilen siması Neşe Aykut da yer alıyor. Markanın kendisi için çok özel olduğunu belirten Aykut, Twinset’in gardrobunda önemli bir yere sahip olduğunu vurguluyor. Ankara Life Dergisi’ne verdiği röportajda kendi tasarımları haricinde sadece Twinset’ten giyindiğini vurgulayan Moda Tasarımcısı Neşe Aykut, markayı giyimine önem veren kadınlara tavsiye ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here