Kutlamaların Buluşma Noktası: PARTY POİNT

0
346

Herkes muhteşem bir parti ile özel günlerinde gönlünce eğlenmeyi ve sevdikleri ile bu mutluluğu paylaşmayı ister. Doğum günü partilerinizin, 1 yaş doğum günü, yetişkin doğum günü, mini chef parti, teenage parti, babyshower, diş buğdayı, bebek mevlüdü, sünnet mevlüdü, kına gecesi gibi özel gün kutlamalarınızın kusursuz olması için Party Point kapılarını sizlere açıyor.

En kıymetli varlığımız olan çocuklarımızın en özel günlerinden biri olan doğum günlerinde onların yüzünden gülücüğün bir an olsun eksik olmaması için Party Point tüm ekibiyle durmaksızın çalışıyor. Güne damgasını vuran kelimenin “eğlence” olması için birbirinden yetenekli balonbazlar, illüzyonistler güzel müzikler eşliğinde sizi ve davetlilerinizi eğlendirmek için yeteneklerini sergiliyor. Bunun dışında son zamanların en revaçta olan etkinliği pinyata ile unutulmaz bir doğum günü sizleri bekliyor.

Büyük veya küçük herkesin ilgisini çeken top havuzu, birbirinden dinamik ve eğlenceli oyunlar ve karaoke ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız ve bir sonraki seneyi iple çektğiniz bir doğum günü partisi için hazır olun. Party Point’teki en ilgi çekici aktivite ise minichef. Minichef etkinliği isterseniz doğum günü partinizin bir parçası oluyor, isterseniz de tek başına tercih edebiliyorsunuz. Hem büyüklerin hem de küçüklerin kolları sıvayıp lezzetli pizzalar veya kurabiyeler yaptığı bu etkinlikte diğer bir seçeneğiniz de cupcake süsleme. Minik minik cupcakeleri kendi göz ve damak zevkinize göre süsleyerek misafirlerinizi hem eğlendirebilir hem de lezzetli dakikalar geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Partilerin yanı sıra Party Point diş buğdayı ve bebek mevlüdü gibi özel günlerinizde de yanınızda. Uzun yıllardır nesilden nesle aktarılan ve oldukça kıymetli bir gelenek olan diş buğdayı, Party Point’in hijyenik mutfağında titizlikle hazırlanıyor. Kaynatılmış buğdayın şekerle harmanlanıp nar, ceviz veya meyve şekeriyle süslenmesiyle hazırlanan diş buğdayı ile ağızlar tatlanırken geleneğin bir parçası olan meslek seçme oyunu da oynanarak bebeğinizin gelecekte nasıl bir kariyere sahip olacağı yine eğlenceli bir şekilde öğreniliyor.

Bebeğinizin dünyaya gelişini kutlamak için, hayırlı bir hayat yaşaması için manevi bir kutlama olan bebek mevlüdü de Party Point’te. Akrabalarınızla, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle ve diğer tüm misafirlerinizle bu özel günü kusursuz geçirmek için profesyonel eller açılıyor. Yapılacak güzel dualar için davet edilen yetkili ile eksiksiz bir bebek mevlüdü organize etmeniz mümkün.

Party Point’in en güzel özelliği ise kutlamanızın sebebi ne olursa olsun partiniz istediğiniz temada ve sizin tercih ettiğiniz dekor ve etkinliklerle organize ediliyor olması. Party Point’in sizlerin ve sevdiklerinizin eğlenmesi için gereken her detayın düşünülüp en güzel şekilde yer verilerek tasarladığı villasına atacağınız bir adımla harikalar diyarına geçiş yapıyorsunuz ve burada içinizde barındırdığınız duygular sevgi, mutluluk ve huzurdan başkası olmuyor.

Belki de hayatınızda bir kez yaşayacağınız o özel günün ve o kıymetli anların tadını en iyi şekilde çıkarmanız, organizasyon telaşı içerisinde bu önemli dakikaları kaçırmamanız ve sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmeniz için Part Point profesyonel, titiz, yetenekli ve deneyimli ekibiyle evinin kapılarını sizlere açıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here