Bir Göcek Macerası: SALUT YACHTING

0
412

Yaz için mavi bir maceraya atılmak istemez misiniz? Sevdiklerinizle, dostlarınızla, ailenizle birlikte serin suların üstünde, sıcak güneşin altında size özel bir yatla Göcek koylarını gezdiğinizi hayal edin. Gözlerinizi kapattınız ve o ılık rüzgar yüzünüze değdi değil mi? Hayalini yaşamak bile güzelken neden gerçekten böyle bir tatil yapmayasınız? Evet, size bu fırsatı sunan biri var: Salut Yachting.

Salut Yachting, size hayallerinizden bile güzel bir tatil sunuyor. İster sevdiğinizle özel bir serüven yaşayın isterseniz dostlarınızla Göcek’in tadını çıkarın isterseniz de ailenizle tatilin keyfine varın. Salut Yachting, iki farklı model yatıyla Göcek koylarının tadını çıkarmak için sizi bekliyor. Tam donanımlı yatlarıyla, içinde kaptanı, aşçısı, miçosuyla hayallerinizinde ötesinde bir tatil serüveni yaşatmak için emrinize amade. Göcek’in olağanüstü koylarında, yeşilin ve mavinin birleştiği bir yerde gündüz deniz ve güneşin tadına varırken jet-ski, su kayağı ya da ringoyla eğlence sizleri bekliyor olacak. Geceleri ise ay ışığında sessiz ve sakin, denizin sesini dinleyerek dinlenirken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Salut Yachting, Salut VIP Ve Salute olarak 2 seçenek sunuyor size. Salut VIP, 6 kişi konaklama kapasiteli, 17 mt boyunda, 4 mt eninde, kendi içinde banyosu olan 1 çift yataklı master kabin, 1 çift yataklı VIP kabin ile iki yataklı genç kabini, tam teşekküllü mutfağı, açık ve kapalı salonu, tüm seyir ve güvenlik ekipmanları ve daha fazlasını bulabileceğiniz hizmetiyle mükemmel bir seçenek sunuyor size. Kalabalık tatilleri sevenler için avantajlı ve eğlenceli bir seçenek olabilecek Salut VIP, siz Göcek koylarında hayallerinizi yaşarken, size ihtiyacını olan her şeyi sunuyor.

Salut Yachting’in diğer seçeneği olan Salute ise, 4 kişilik konaklama kapasitesi, 1 çift yataklı master kabin, 1 çift yataklı misafir kabin, açık-kapalı salon, tüm seyir ve güvenlik ekipmanlarını ve ihtiyacınız olanlardan fazlasıyla sizi bekliyor. Salut Yachting ile gittiğiniz Göcek’te bir sahil kasabasından daha fazlasını bulacaksınız. Mavi sular üzerinde uyanmak ve güneşin doğuşunu güzel bir manzarayla birlikte izlemek, kaçırılamayacak anlardan bir tanesi.

Yat turizminin önemli lokasyonlarından biri olan Göcek, temiz suları, yemyeşil ormanları ve plajları ile saklı bir cennet. Koyların yakınlığı ve şirin oluşumu ile yatçıların gözdesi olan Göcek için kurduğunuz tüm hayalleri Salut Yachting ile gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Göcek’i gezip keşfeder dilerseniz de kendinizi harika bir doğanın içinde, sayısız koy ve adanın ortasında bulabilirsiniz.

Stresten uzaklaşmak ve unutamayacağınız güzellikte bir tatil yapmak için Salut Yachting size her şeyden uzakta rüya gibi bir tatil sözü veriyor. Size sadece karar vermek ve güzelliklerin tadını çıkarmak kalıyor. Yatınızda arkanıza yaslanıp sonsuz maviliğe baktığınızda şehirde yaşadığınız tüm stres ve sıkıntıyı unutacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here