Ailelere Özel Doğal Yaşam Evleri: ‘Değirmenköy ANKARA’ AHŞAP VE TAŞ EVLER

0
1803

Şehrin gürültüsünden patırtısından sıkıldınız mı? Doğayla iç içe vakit mi geçirmek istiyorsunuz? Ahşabın kokusunu, taşın mistik havasını özlediniz mi ? O halde ailelere özel inşa edilen şehrin en yeni ve en prestijli ahşap ve taş köy projesi ‘Değirmenköy Ankara’ sizleri bekliyor.

Değirmenköy Ankara nerede?
Değirmenköy Ankara Ahşap ve Taş Evleri ile Eskişehir Yolu üzerinde Yenihisar mevkiinde yer alıyor. Evlerimiz Çayyolu’na sadece 20 dakika, toplam 35 kilometre mesafede. Değirmenköy Ankara Evleri, Eskişehir Yolu üzerinde olduğu için de zaten her tür ulaşım rahatlıkla sağlanabiliyor.

Değirmenköy Ankara’da kaç villa var?
Yapımı başlayan projemizde 18 tanesi iki katlı ve komple ahşap, 16 tanesi ise 3 katlı ve taş-ahşap olmak üzere t 34 adet ahşap ve taş villa inşa edeceğiz. Ayrıca içerisinde kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu, sauna , kitap okuma ve dinlenme alanları, spor salonu, basket ve futbol oynama alanları ile çocuklar ve yetişkinler için oyun alanlarından oluşan sosyal tesis yer almaktadır.

Ahşap lamine duvarların özellikleri neler?
Tamamı Avrupa standartlarına uygun lamine edilmiş ladin ağaçlarından oluşan duvarlarımız aynı zamanda da dünyanın en iyi yalıtım malzemesi olarak kabul ediliyor. Duvar kalınlığı 10 santime 30 santim, uzunlukları ise 8 metreye kadar dikey olarak çıkan lamine edilmiş ahşap panellerden oluşuyor. Türkiye’de dikey lamine ahşap uygulaması ile örnek proje olmak istiyoruz.

Isınma ne şekilde sağlanıyor?
Her evin içinde muhteşem bir şömine yer alıyor. İsteğe bağlı kuzineli sobanın da olduğu evlerde, ahşabın doğal yalıtımı da belirgin bir şekilde fark ediliyor. Evlerimizde tercihen doğalgazlı ısınma da sağlanabilecektir.

Genel olarak sitenin güvenliği nasıl sağlanıyor?
Değirmenköy Ankara, 7/24 profesyonel güvenlik şirketi tarafından korunuyor. Bunun yanı sıra tüm site sınırı çevrili ve kamera sistemi ile izleniyor.

Niçin böyle bir ev almalıyız ?
Şehrin içinde stresli bir yaşam yerine şehrin dışında bambaşka yaşam için, çocuklarımızın toprağı, doğayı tanıması için. Köylerimizde olan ahşap ve taş evlere olan hasretimizi sonlandırmak için. Hafta sonu alışveriş merkezleri yerine açık alanda ailemizle vakit geçirebilmek , doğanın ve hayvanların insanlık dışı katlediğildiği dünyada, çocuklarımıza hayvan ve doğa sevgisini aşılayabilmek için.. Biz bu projede her yaştan sakinimizin mutluluğu için her şeyi düşündük, DEĞİRMENKÖY’ kendinizi tatilde hissedeceksiniz

Projenin başlanması ve teslimi ne zaman gerçekleşecektir ?
Projemiz inşaatına çoktan başladık. İlk evlerimizi Mayıs ayı içerisinde teslime başlayacağız. Yine yeni satılacak evlerimizi de bu yaz içerisinde teslim edebilecek imkandayız. Tapuları ise hemen verebiliyoruz.

Değirmenköy Ankara’nın diğer projelerden farkı nedir?
Değirmenköy Ankara evleri hobi bahçesi değil, gerçek birer villadır, tamamı imarlı arsalar üzerinde inşa edilmiş yapı ve iskan ruhsatlı evlerdir. Evlerimizin tamamı bağımsız tapuya sahip olup, konut kredisine de uygundur.

Proje kime aittir ?
Değirmenköy ANKARA , MİRADA WOOD markası adı altında MİRADA GRUP İNŞ. TİC. LTD ŞTİ tarafından yapılmaktadır. Projenin yükseldiği arsa da firmamıza aittir. Evlerimiz şirketimize ait Temelli’de bulunan pek çok otel , ev ve mobilya işlerini başarıyla tamamlayan, 2000 metrekare kapalı alanlı ahşap fabrikamızda tamamı TSE standartlarında üretilmektedir. Showroomumuz Eskişehir yolunda , Çankaya Üniversitesinden 3. Km ileride olup, mesai saatleri içerisinde ziyarete açıktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here