20 Dakikada Yaza Hazır!

0
349

Vücudunuz henüz yaza hazır değil mi? O çok beğendiğiniz bikiniyi gönlünüzce giymek için geç kaldığınızı mı düşünüyorsunuz? Kemerleriniz zamanla bir delik daha genişliyor mu? Neyse ki gelişen teknoloji bu ve bu gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Modern hayatın gerekliliklerine ve öte yandan da vücudumuzun ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmiş ve kısa zamanda fit bir vücuda sahip olmanızı sağlayan EMS, GymFona’da sizleri bekliyor.
Günümüzün büyük bir kısmını iş yerinde, okulda ya da uğraşlarımıza vakit ayırlamakla geçiriyoruz. Geriye kalan birkaç saatte ise kendimize ya da sevdiklerimize vakit ayırmakla enerji toplamak arasında gidip geliyoruz. Aklımızda hep yeni bir hobiye başlayarak stres atıp bir şeyler üretmek ya da spora başlayıp fit bir vücuda sahip olmak oluyor. Fakat buna ne enerji ne de vakit bulabiliyoruz çoğu zaman.

Nereye kadar bu isteklerimizi erteleyeceğimiz ile ilgili düşünceleriniz zihninizi meşgul ederken çözüm yine hayatımızı her alanda kolaylaştıran teknolojiden geldi. EMS, yani tam adıyla Electro Muscle Stimulation, üstün Alman teknolojisi ile üretilen yeni nesil bir spor deneyimi. Yeni nesil spor deneyimi olarak adlandırılmasının pek çok sebebi var tabi ki. Bu sebeplerden en başta geleni ise modern hayat düzenine uygun olarak tasarlanmış olması. Günlük hayatın koşuşturmacası arasında spor yapmak için vakit ya da enerji bulamayanlar için 3 veya 4 saatlik spor süresini 20 dakika gibi kısa bir süreye sığdıran bu yeni yöntem ile vücudunuzu yaza hazırlamak için henüz geç kalmış değilsiniz.

Peki, nedir EMS?
Klasik spor esnasında beyin, kasların kasılarak harekete geçmesini sağlayan elektrik sinyalleri gönderir. Bu sinyaller sayesinde kaslar geliştirilip güçlendirilerek yağ yakımı sağlanır. Miha Bodytec teknolojisi ile bu sinyallere dışarıdan katkı yapılarak kasların daha yoğun bir şekilde uyarılması ile süreç hızlandırılır ve daha hızlı sonuç alınır. Uyarıların şiddetinin artması ana kas gruplarının yanı sıra erişilmesi oldukça güç olan kasları da harekete geçirerek çalışmasına sebep olur. EMS sayesinde vücuda ve özellikle eklemlere yüklenme olmadan ve ağırlık kullanmaya gerek olmadan kaslar çok kısa sürede güçlendirilebilir.

Haftada bir kez uygulamanın yeterli olacağı EMS destekli 20 dakikalık GymFona antenmanı ile kısa bir zaman diliminde yapılan çok daha hafif egzersizler sayesinde fit bir vücuda sahip olmak mümkün. Zamandan tasarrufu sağlamasından öte EMS yönteminin en güzel özelliği eklemlere ve iskelet sistemine baskı olurturmadan kasların çalışmasına destek olması.

GymFona Personal Training Studio’da size özel olarak hazırlanan egzersiz programları ile EMS için özel olarak üretilen kıyafetler yardımıyla rahat ve size en uygun spor deneyimini yaşamanız mümkün. Elektrik akımının direkt olarak vücudunuza temas etmesini engelleyen, yapısı sayesinde egzersiz esnasında hareketlerinizi çok daha rahat yapmanızı sağlayan bu özel kıyafetler ile klasik spor deneyiminin çok daha ötesine geçeceksiniz.
Fit bir vücut için kasları güçlendirmesinin yanı sıra sağlık problemlerinden kaynaklanan veya atlatılan kazalar sonucu ortaya çıkan sakatlanmaların sonrasında sağlığına kavuşmak isteyenler için de bölgesel olarak kas güçlendirme desteği sağlıyor. Hem bölgesel hem de vücudun tamamının çalışmasını sağlayan bir teknoloji olması sebebiyle spor yapmayı çok kolaylaştırmakla kalmıyor, sporun sizin için bir yük olmasını önleyerek çok daha rahat bir şekilde alışkanlık haline gelmesine destek oluyor.

Duruş bozukluklarını düzeltmek için, bölgesel ağrılardan kurtulmak için, bölgesel zayıflama için ve tüm vücudunuzu sıkılaştırmak için ihtiyacınız olan her özelliğin bir araya geldiği EMS tekniği, alanında uzman rehberler tarafından GymFona’da uygulanıyor. Bilinçli spor yapmanın alınacak sonuçlara olan etkisi artık herkes tarafından biliniyor. İhtiyacınıza, vücut tipinize ve beden yapınıza uygun olarak hazırlanan programların eşliğinde doğru bir beslenme düzeni ile bu yaz için hayalini kurduğunuz bedene ulaşmak için hala geç kalmış değilsiniz.

Eh, artık spor için ayırmanız gereken süre azaldığına ve gözle görülür sonuçlar elde ettiğinize göre artık harekete geçmek için önünüzde hiçbir engel kalmadı denebilir. Vakit kaybetmeden bu yeni tekniğe bir şans vermek gerekiyor. Hem, kaybedecek neyiniz var, kilolarınızdan başka?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here