Sağlıklı Yaşamını Türkiye’de En Doğru Adresi: Sports International

0
321

1994 yılından bu yana hizmet veren Sports International, 50.000’i aşkın üye portföyü ve tüm Türkiye’de hizmet veren 8 şubesi ile sağlıklı yaşam alanı oluşturmaya devam ediyor. Tesislerinde sağladığı ayrıcalıklı imkanları ile müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen Sports International, Türkiye’de 9 kapalı, 26 açık olmak üzere toplam 35 adet tenis, 8 adet Squash kortu, 18 adet yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile 67.467 metrekare kapalı alan ve 126.200 metrekare açık alan olmak üzere toplam 193.667 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor.

ORAN
Sports International Altın Oran’da bulunan ve lokasyonu itibari ile tek olma özelliğinin yanı sıra 2 kapalı, 1 çocuk yüzme havuzu ile spor yapma alışkanlıklarını değiştiriyor. Vadi manzarası ile yüzme imkanı sunan Sports International aileniz ile birlikte keyifli zaman geçirmenize de imkan sağlıyor. Pilates stüdyosu, masa tenisi, jakuzi, sauna, buhar odası, çocuk bakım bölümü hizmetleri ile üyelerine ayrıcalık sağlayan Sports International, aynı zamanda beslenme danışmanlığı ile de sporu bir yaşam biçimi haline getirmenize yardımcı oluyor. Şehrin en güzel manzarası eşliğinde spor yapma şansı sunan Sports International, eğlenceli spinning dersleri ile günün stresinden kurtulmanızı sağlıyor. Spor yapmanın bir yaşam felsefesi olduğu fikrini hayatın her alanına yaygınlaştırarak üyelerine hizmet sunuyor.

VADİ
Yeşile ve doğaya hakim vadi manzarası eşliğinde spor yapma imkanı sunan Sports International Vadi, 2 adet kapalı yüzme havuzu, 214 fitness cihazı, 2 adet stüdyo, kickboks ring, cross fit alanı, aletli pilates stüdyosu, 3 adet buhar odası, 4 adet sauna ve güneşlenme terası ile şehrin merkezinde kendinize keyifli zaman ayırma fırsatı sağlıyor. Sports International ayrıcalıklı hizmetinin sunulduğu tesiste ailelerin çocukları ile sağlıklı zaman geçirme alışkanlıkları kazanması için de tüm detaylar düşünülmüş. Çocuk bakım bölümü ile minik misafirlere kendi alanlarında sağlıklı yaşama bilinci oluşturmak adına tüm detaylar mevcut.

BİLKENT
Ankara’nın en gözde lokasyonlarının başında gelen Bilkent, Sports International’ın da ilk ve en büyük metrekareye sahip tesisi olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Bilkent’in merkezinde bulunan tesis, 5 adet açık ve kapalı yüzme havuzları ve 21 adet tenis kortu ile dikkat çekiyor. Son teknolojiye sahip fitness cihazlarının yer aldığı Sports International’da, 450 m² alanı ile en büyük grup dersleri stüdyosu, özel ders, aletli pilates, kapalı basketbol ve voleybol sahaları, plaj voleybolu, squash kortları bulunuyor. Aynı zamanda kapalı yürüyüş parkuru ile dikkat çeken tesis yüksek tavanları, aydınlık iç mekanı ile doğa ile içiçe zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Çocuk kulübü aktiviteleri ile spor yapmak için bahanelerinizi erteleyen tesis, spor sonrası aileniz ile kaliteli zaman geçirmeniz için gereken her hizmeti sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here