İvente Beauty Center’da Muhteşem Bir Gün…

0
634

İş, cemiyet ve sosyal hayatın renkli isimleri kişisel bakımları için İvente Beauty Güzellik Merkezi’ni tercih ediyor. Dilek Tozlu da bu isimlerden biri. Geçtiğimiz günlerde yoğun iş temposuna İvente’de ara veren Tozlu, merkezin yğksek kaliteli hizmetlerinden faydalandı.

Bolca sohbet ve keyifle geçen ziyarette Tozlu, manikür ile sezonun trend renklerini yakalarken altın iğne uygulamasını yaptırmayı da ihmal etmedi.

Yüz masajı ve bakımla günün yorgunluğunu da atan Tozlu’nun İvente Beauty Güzellik Merkezi’nin ilgisinden, titiz ve profesyonel uygulamalarından oldukça memnun kaldığı gözlerden kaçmadı.

Ankara Life Dergisi’ne verdiği röportajda merkeze düzenli olarak geldiğini söyleyen Tozlu, özellikle Diyetisyen Şule Çetin’in sağlıklı beslenme danışmanlığından faydalandığını sözlerine ekledi.

Güzelliğine düşkün kadınların yeni adresi İvente Beauty Center, son teknoloji yeni cihazlara sahip 4 katlı merkeziyle hem kadın, hem erkek misafirlerine farklı katlarda hizmet veriyor. Merkezde her biri kendi alanında deneyimli, güler yüzlü ekibiyle diyetisyen hizmeti, profesyonel cilt bakımları, bölgesel incelme, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, el ayak bakımları ile çeşitli masaj uygulamaları da gerçekleştiriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here