Siyaset ve Medya, Zerafet Ankara’da Buluştu

0
695

Kanal D Cumhurbaşkanlığı muhabiri Seçil Özer, hayatını Dışişleri Bakanlığı Bakanlık Müşaviri çalışanlarından Bilal Yakınbaş ile birleştirdi. Siyaset ve medya dünyasını bir araya getiren nikâh töreni Zerafet Ankara’da gerçekleşti.

Çiftin şahitliğini AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ömer Çelik ve Hayati Yazıcı, Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, Avrupa Birliği Eski Bakanı Egemen Bağış ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran yaptı. Çiftin evlilik cüzdanlarını Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik verdi. Seçil ve Bilal çifti balayı için Venedik’i tercih ettiler.

Siyaset ve medya dünyasından pek çok değerli ismin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda davetliler, çiftin mutluluğunu paylaşarak keyifli bir akşam geçirdiler. Düzenlenen bu zarif düğüne katılanlar lezzetli ikramlar ve hoş müzik eşliğinde çiftin dünya evine girişini kutladılar. Bu sırada mutluluklarını yüzlerinden bir an olsun eksik olmayan gülümsemeleriyle gösteren Seçil ve Bilal çifti, en özel günlerinde onları yalnız bırakmadıkları için davetlilere teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here