Güzellikte Profesyonel İsim: Beautiful Ladies

0
501

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte değişen güzellik algısı, hep güzel kalmak ve yaşlanmamak üzerine kurulu. Sonsuz yaşamı isteyen insanoğlunun genç kalma arsuzu beraberinde bazı gelişmeleri de getirdi. Bu gelişmelerden biri de elbette güzellik alanında yaşandı. Her türlü şikayete özel yapılan uygulamalarla güzelliğine güzellik, gençliğine gençlik katmak isteyen kadın ve erkekler güzellik merkezlerinin yolunu tutar oldu. Güzellik alanında 5. yılını dolduran Beautiful Ladies de bu taleplere profesyonel ekibiyle cevap veriyor. Yasin Sürüm ve İlknur Köçkar’ın sahipleri olduğu Beautiful Ladies hakkında İlknur Hanım ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

İlknur Hanım öncelikle Beautiful Ladies’ten bahseder misiniz?
Beautiful Ladies olarak 5. yılımızı doldurmuş bulunmaktayız. Salonumuzda bay ve bayanlar için epilasyon işlemi, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, kalıcı makyaj, kalıcı oje, protez tırnak, manikür-pedikür, kirpik lifting, ipek kirpik, kaş dizaynı, ve sir ağda işlemleri yapılmaktadır.

Bu işi yapmaya nasıl karar verdiniz?
Güzellik alanında yeterince tecrübem ve yeteneğim olduğunu düşünerek, bildiklerimin üstüne katarak ve kendimi geliştirerek bu işi yapmaya karar verdim ve Beautiful Ladies’i açtım. Güzellik ve bakım alanında bana ait bir merkezimin olmasını hep istiyordum zaten. Bunu doğru zamanda yapmak istedim ve 5 yıl önce doğru zamanda, doğru kişilerlei doğru yerde bu hayalimi gerçekleştirdim. Burada danışanlarımıza güvenilir ve dürüst bir hizmet sunuyoruz. Merkezimizde işinde uzman kadromuzla her geçen gün daha da iyiye gitmek için çalışıyoruz.

En çok hangi uygulamalar için merkezinize başvuruyorlar?
Merkezimizde olan tüm uygulamalar için bize başvuruyorlar. Epilasyon, bölgesel zayıflama, soğuk lipoliz, Ikmagic, hydrifacial, dermapen, kalıcı makyaj, microblading, ipek kirpik, kirpik lifting, kalıcı oje ve protez tırnak uygulamaları en çok rağbet gören uygulamalardan.

Hep güzel kalmak, yaşlanmamak mümkün mü?
Her yaşın kendine göre güzelliği vardır. Yaşlanmamak mümkün değil ama her yaşta güzel kalabilmek için doğru ve düzenli bakımlarımların yapılması önemlidir. Örneğin; cildimiz kurudu ve kaz ayaklarımız belirdi veya derinleşti,. Bunun için cilt tipine uygun bakımların yapılması gerekiyor. Biz tüm şikayetler için uygun bakımları yapıyoruz. Yaşımız ilerledikçe bölgesel yağlanmalarımız artar. Bunun için de şikayet olan bölgelere özel bakımlar ve uygulamalar var. kilo aldık, yüzümüz kırıştı ya da çizgilerimiz çıktı diye kendimizi bırakmamamız gerek. Bunlar için uygun olan işlemleri yaptırdığınızda her yaşınızda bakımlı ve güzel olmak mümkün olabiliyor. Önemli olan insanın kendisine olan saygısı.

İşinizin en çok sevdiğiniz yönü nedir?
Yaptığım işte danışanlarıma faydalı olmak ve işlemlerin sonuç vermesi benim için çok önemlidir. Danışanlarımızın isteklerine göre sonuç verebilmek, onları memnun bir şekilde göndermek yaptığım işin doğruluğunu gösterir. İşletmemizden memnun kalan danışanlarımızın bizi başkalarında da tavsiye etmesi ve bu sayede güzel insanlarla tanışmak herkese nasip olacak bir şey değil. Bu yüzden bu sektörde olmaktan ve bu işi yapmaktan çok mutluyum. Aslında işimin en güzel yanı da birçok insan tanıyor olmam, onların hayatlarına dokunuyor olmam ve onların da bana bir şeyler öğretiyor olması. Durup düşündüğümde iyi ki bu işi yapıyorum diyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here