Doç. Dr. Zühtü Demir’den Geleneksel Yılbaşı Partisi

0
802

Estenik Klinik Sahibi ve Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Zühtü Demir’in, her yıl geleneksel olarak düzenlendiği yılbaşı partisi Tepe Prime’da yer alan kliniğinde gerçekleşti. Eşi Sibel Demir ve çocuklarının yanı sıra klinik personelleri, yakın dostları ve hastalarının da katıldığı organizasyonda konuklar canlı müzik ve ikramlar eşliğinde eğlenceye doydu.

Geleneksel yılbaşı partisine Doçi Dr. Zühtü Demir’in eşi Sibel Demir ve Çocukları Alp ve Kaan başta olmak üzere Etenik ekibi, meslektaşları, aile dostları ve çok sayıda davetli katıldı.

Canlı müzik eşliğinde yeni yılın gelişini kutlayan konuklar, eğlenceli saatler geçirdi. Davette kısa bir konuşma yapan Demir; ”Estenik ailesi olarak bir yılı daha başarıyla, sağlıkla ve güzellikle geride bıraktık. Yeni yılda bu başarılarımızın devamını dilerim” dedi.

Ankara’nın ilk plaza kliniği Estenik’in geleneksel hale gelen 4. yılbaşı kokteylinde Doç. Dr. Zühtü Demir, lösemili çocuklara katkıda bulunmak için bu seneki yeni yıl hediyelerini Lösev Dükkan’dan aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here