1905 AGS, Her Salı Günü Üyeleriyle Buluşuyor!

0
417

Galatasaray Spor Kulübü tarafından resmi olarak onaylanmış iki dernekten birisi olan 1905 AGS, Ankara Sanayi Odası (ASO) binasının 3. katına taşındı. Ekim 2018 tarihinde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul’da yeniden Başkan seçilen Özgür BAYRAKTAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, oldukça konforlu ve zevkli döşenmiş yeni merkezlerinde faaliyetlerini sürdürmeye başladılar. 1905 AGS’nin ilk misafirleri, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sn. Nurettin Özdebir ve Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Özgür Savaş Özüdoğru oldu.

Yeni yerlerinde aktif çalışmaya başlayan 1905 AGS Yönetim Kurulu, her hafta Salı günü; davet usulüyle eski ve yeni üyelerin karmasından oluşan grupları bir araya getirerek üyelerin birbirleriyle kaynaşması, mensubiyet şuurunun artırılması ve üyeler arasında olası işbirliklerinin ortaya çıkarılması için toplantılar düzenlemeye başladı. Söz konusu etkinlikler ile üyelerinin birbirlerinin çözüm ortağı olmasına katkı sağlamak için oluşturdukları bu toplantılar üyeler tarafından da sevinçle karşılandı.

Toplantıda konuşan Bayraktar; “ortak sevdamız Galatasaray’a ve 1905 AGS ailesine yakışır bir dernek merkezi hayali içindeydim. Bugün bu hayali gerçekleştirmenin haklı gururunu hem yaşamanın hem de sarı kırmızı renklere gönül vermiş tüm ailemize yaşatmanın mutluluğu içerisindeyim. 1905 AGS Başkan ve Yönetim Kurulu, hummalı taşınma sürecinde de, kurulduğu 2005 yılından başlayarak günümüze kadar devam eden, “kuruluşunun asli görevi Galatasaray’a hizmet” anlayışından hiç ödün vermeyerek;
-Futbol takımımızın, kadın basketbol takımımızın, Galatasaray gelişim takımımızın Ankara’daki maçlarına ulaşım ve konaklama sponsoru olmuş,

-GS Store’ların desteklenmesinde, sosyal sorumluluk projelerinin hayata geçirilmesinde ve sosyal medya takipçilerinin aidiyetlerinin artırılması amacıyla, ses getiren faaliyetlerde de bulunmuştur. 1905 AGS’nin yükselen çıtasını Galatasaray kültürünün vermiş olduğu terbiye, sadakat ve tecrübe ile sarı kırmızı renklere yakışır bir şekilde yükseltmeye devam etmek için, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte her zamankinden daha fazla ve özverili çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sn. BAYRAKTAR’a, çalışmalarında başarılar diler, 1905 AGS’nin faaliyetlerinin yakın takipçisi olacağımızı bildiririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here