Ünlü Tasarımcı EMRE ERDEMOĞLU; “KURŞUN ASKER” Koleksiyonunu Görkemli Bir Defile İle Tanıttı

0
623

Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar/Kış 2018 kapsamında “KURŞUN ASKER” adını verdiği, Lila ve turuncunun mor ile buluştuğu 2018 Kış koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar/Kış 2018 kapsamında gerçekleşen Emre Erdemoğlu defilesi İstanbul’da iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının katılımıyla gerçekleşti.

Erdemoğlu’nun, defilesinde Kurşun Asker’in dramatik hayat hikayesini koleksiyonuna işlediği görüldü. Tüm detaylarda kurşun asker figürünü ve hikayede geçen diğer ana karakterleri telkırma nakış, baskı ve dokuma tekniği ile koleksiyonunun bütününde kullandı. Her sezon farklı karakterleri koleksiyonlarına işleyen tasarımcı, bu sezon da çocukluğunun romanını farklı bir anlatım şekliyle modaseverlere sundu.

Military formların sokak stiliyle birleştirildiği koleksiyonda, Oversize formda kabanlar, print desenli kimonolar, röpteşambır formlar, tel kırma nakışlı military ceketler, jilet görünümlü temiz bitimler, uçuşan trençkotlar, lila rengi uzun el örmesi saçaklı kemerler defilede sıkça karşılaştığımız detaylar arasında yer alıyor.

Gelecek sezon İtalya’da deri koleksiyonunu sunacak olan tasarımcının muhteşem defilesini Arda Turan, Emre Belözoğlu, Gökhan Türkmen, Keremcem, Buray, Rober Hatemo, Zeynep Mansur gibi ünlü isimlerin yanı sıra büyük bir davetli kitlesi izledi.

Ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı, Emre Erdemoğlu’nun defilesinde özel konuk olarak defilenin kapanışını yaptı.

Koreografisini Öner Evez ve Yakup Biçer’in üstlendiği defilenin müziklerini Oben Budak hazırlarken, stylingte Alexander Kokoskeriya ile çalışan başarılı modacı davetlilerden tam not aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here