SEDD’den Muhteşem Tanışma Kokteyli

0
746

Emlak ve gayrimenkul sektörünün sorunlarını çözecek adım sonunda atıldı. Şehrin en saygın gayrimenkul danışmanlarından 7 iş insanı bir araya gelerek Sorumlu Emlak Danışmanları Derneği (SEDD) kurdu. Cem Koçyiğitoğlu başkanlığında kurulan SEDD’in başkan yardımcısı Ömer Sabri Yolaş. Akif Aydın, Oktay Kılıç, Erhan Çiftçi, Gürsel Güzelgün ve Ali Ayyıldız’ın yönetim kurulunda olduğu dernek, sektöre büyük heyecan getirdi.

Sorumlu Emlak Danışmanları Derneği (SEDD), Güvenlik Caddesi’nden yer alan King Otel’de muhteşem bir balo düzenledi. Sektörün en ünlü oyuncularının katıldığı baloya protokol isimler de davetliydi.

Ankara Ticaret Odası Emlak Komitesi Başkanı Kenan Bayram ile Hürriyet Emlak Orta Anadolu Bölge Müdürü Gökhan Uğuş ve Hürriyet Emlak Kuzey Anadolu Bölge Müdürü İsmail Tırman, Hürriyet Emlak Satış Grup Müdürü Volkan Sulugöz, Zingat İç Anadolu Karadeniz Bölge Müdürü Emrah Yılmaz, Zingat Kıdemli Portföy Yöneticisi Burçin Bundur, Milliyet Emlak Satış Yöneticisi Yonca Cudal da baloya katıldı.

Sorumlu Emlak Danışmanları Derneği’nin (SEDD) Güvenlik Caddesi’nde yer alan king Otel’deki etkinliği oldukça renkli geçti. Cem Koçyiğitoğlu başkanlığında kurulan SEDD’in başkan yardımcısı Ömer Sabri Yolaş. Akif Aydın, Oktay Kılıç, Erhan Çiftçi, Gürsel Güzelgün ve Ali Ayyıldız’ın ise yönetim kurulunda olduğu dernek sektörel sorunları çözecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here