KNITSS’ten Üçüncü Yaş Günü Kutlaması!

0
494

Triko modasına özgün çizgileriyle farklı bir soluk getiren Knitss, ünlü simalarla dolu bir geceyle üçüncü yaşını kutladı. Şeyma Subaşı, Edis Görgülü, Nihat Odabaşı, Özge Ulusoy, Nur Fettahoğlu, Ahu Yağtu, Büşra Develi ve Hande Doğandemir gibi moda ve trend dünyasının öncülerinin yanı sıra daha pek çok özel ismin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda davetliler, DJ Doğuş Çabakçor ve Doğa Çabakçor’un ritmi bir an olsun düşmeyen performanslarıyla doyasıya eğlendiler.

Tasarımları sayesinde trikoyu her tarzda parçayla uyumlu hale getiren, kaliteli İtalyan ipliklerini yaratıcı ve modern ürünlere dönüştüren Knitss, Morini’de düzenlediği gecede karakterini dekorasyona da yansıtarak şık ve bir o kadar da sade bir atmosfer oluşturdu.

3 Kasım’da düzenlenen özel gecede davetlilerin mutluluğu ve güler yüzü soğuk Cumartesi akşamını ısıttı. Eğlencenin doruklarda yaşandığı kutlamada moda, cemiyet ve medya dünyasından birçok ünlü sima bir araya gelerek adeta bir moda buluşması gerçekleştirdi. Unutulmaz gecede bol sohbet ve kahkaha, eğlenceli müzikle yarıştı.

Yılın trendlerini belirleyen isimler tüm şıklığıyla bu geceye katılarak göz kamaştırdılar.

Davetlilerin müzik eşliğinde yükselen keyifleri gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here