Alman Büyükelçiliği’nde Yardım Konseri

0
203

Ankara Koru Rotary Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlediği Büyükelçilik Konseri’nin 18’incisi, Almanya Büyükelçiliği’nde gerçekleştirildi. Geceye Ankara Life Dergisi ile beraber çok sayıda şirket sponsor olurken, bin beşyüze yakın katılım sağlandı. Geceden elde edilen gelir, Ankara’da bir okula kurulacak üç boyutlu eğitim sistemi projesine aktarılacak. Ankara Koru Rotary Kulübü’nün Almanya Büyükelçisi Martin Erdmann ve eşi Marion Erdmann’ın himayesinde düzenlediği 18. Büyükelçilik Konseri’ne çok sayıda kulüp üyesi ve davetli katıldı. Etkinliğe Büyükelçi Martin Erdmann ve eşi Marion Erdmann’la birlikte Koru Rotary Kulübü Başkanı Can İlkkurşun ev sahipliği yaptı.

Alman Büyükelçi Martin Erdmann, yardım ve eğlencenin bir arada olduğu geceye ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Alman sefire Marion Erdmann ise gecede ‘Dostluk’ isimli şarkı söyledi.

Erdmann, Türkiye ve Almanya arasındaki dostluğun daim olmasını diledi. Geceden elde edilen gelir, Ankara’da bir devlet okuluna kurulacak üç boyutlu eğitim sistemi projesine aktarılacak. Gecede Antalya’dan gelen Sütlü Kakao grubu, sahne aldı. Grup, reggae tarzı müzikleriyle katılımcılara müzik ziyafeti sundu.

Almanya’nın Ankara Büyükelçiliği’nde gerçekleştirilen yardım konserine çok sayıda saygın isim katıldı. Kentin marka yayını Ankara Life Dergisi’nin de sponsorlar arasında yer aldığı etkinlik, gerek organizasyon komitesi gerekse emeği geçen isimlerin katkıları açısından muhteşem geçti. Geceden elde edilen gelir ile devlet okullarına üç boyutlu eğitim seti alındı…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here