SO YAPI’dan Muhteşem ‘Bahara Merhaba’ Partisi

0
534

SO Yapı imzasıyla son yılların en prestijli projesi olarak nitelendirilen SO Çayyolu projesi, Ankaralıları ‘Bahara Merhaba’ partisinde bir araya getirdi. Ankara’nın yaşam merkezi Ümitköy’de Eskişehir Yolu ile İncek Bulvarı’nı birleştiren önemli bir aks üzerinde yükselen SO Çayyolu projesinin satış ofisi bölgesinde gerçekleşen parti davetlilerden tam not aldı.

İlkbaharın gelişini muhteşem bir partiyle kutlayan SO Çayyolu satış ekibi, ‘Bahara Merhaba’ partisinde davet alanını bahar konseptiyle süsledi. Davetliler ve çalışanlar DJ performansı ve Balkan müzikleri eşliğinde doyasıya eğlendi.

Konut, ofis ve ticari fonksiyonlar bir arada

Konut, ofis ve ticari fonksiyonların bir arada bulunduğu, farklı yapısı ile zamanı değerli kılan SO Çayyolu projesinin ‘Bahara Merhaba’ partisine iş ve cemiyet dünyasından çok sayıda isim katıldı. Davete katılanlar SO Çayyolu projesini yakından inceleme fırsatı buldu.

Davetliler, Ankara’nın en seçkin iş ve yaşam merkezleri arasında gösterilen SO Çayyolu projesinin açık alanında güneşli havanın tadını çıkararak keyifli vakit geçirdiler. Partide, özenle hazırlanan bol çeşit menü ile SO Çayyolu, konuklarını ismine yakışır biçimde ağırlandı. ‘Bahara Merhaba’ partisinin görkemli atmosferi, birbirinden güzel şarkılar ve eşsiz lezzetler ile konukları büyüledi.

Bir konut projesinden çok daha fazlasını bulabileceğiniz So Çayyolu projesinin 2 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış. Projede 2+1 ve 2+1 dubleks konutların yanı sıra 8 mağaza ve 4 de ofis bulunuyor.

Ticari üniteler ve konutların giriş çıkışlarının farklı olduğu proje aynı zamanda Güven Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Yaşamkent, Park Caddesi ve ODTÜ’ye yakınlığı ile de avantaj sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here