SEÇİL BÜKE GÜZELLİK MERKEZİ’nden Anneler Günü Etkinliği

0
882

Seçil Büke’nin sahibi olduğu Seçil Büke Güzellik Merkezi, geçtiğimiz ay renkli bir Anneler Günü etkinliğine ev sahipliği yaptı. Kokteyl tarzında yapılan etkinliğe, Seçil Büke Güzellik Merkezi müşterilerinin yanı sıra diğer davetlilerin de ilgisi oldukça yoğundu. Kadınların her zaman çok kıymetli olduğuna ve kendilerini her zaman özel hissetmeleri gerektiğine inanan Büke, Anneler Günü için tüm misafirlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Misafirlerine bir konuşma da yapan güzellik merkezinin sahibi Büke, güzellik uygulamalarının bir uzman tarafından yapılması gerektiğini ve bu konuya dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

Cilt bakımı hakkında da davetlilerine bilgi veren Seçil Büke, ‘’doğru elde yapılan cilt bakımının çok faydası vardır. Dış etkenler cildi yaşlandırır. Profesyonel ellerde yapılan cilt bakımı, yaşlanma etkisini de ciddi bir şekilde geciktirir. Ama cilt bakımı ile cilt temizleme birbirine karıştırılmamalıdır. Buhar ya da peeling cilt bakımı değil cilt temizliğidir. Bunun ayrımını yapabilen uzmanların elinde cilt yaşı 10-15 yıl geriye gidebilmektedir’’ dedi.

1998 yılında meslek hayatına başladıktan sonra ustalık ve öğrencilik belgelerini alan Seçil Büke, aynı zamanda Karadeniz Bölgesi’ne ilk estetisyenlik okulunu açan kişi olarak da tanınıyor. Eğitimciliğinin yanı sıra hizmet vermenin de ayrı bir keyif verdiğini söyleyen Seçil Büke, İstanbul’da Tuğba Efeoğlu’ndan kalıcı makyaj, kıl teknik ve ileri uygulamaların mastırını aldıktan sonra açtığı Seçil Büke Güzellik Merkezi’nde 5 yıldır hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here