Sebze Meyve Halinde Defile

0
402

Cizre’de başlayan hayatını İngiltere’ye taşıyan modacı Mehmet Sait Dalmış, Çukurambar’daki İşçi Blokları’nda bulunan sebze- meyve pazarında düzenlediği defile ile dikkatleri çekti.

Dalmış, Koleksiyonunu yaklaşık 3 ayda tamamladığını belirterek ”Son bir ayda çok fazla yoğunluğum vardı. Geceleri sabahlara kadar çalıştım” dedi.

Genellikle sürrealist Koleksiyon yapmaya özen gösterdiğini vurgulayan Dalmış, 2018 yılında Uluslararası defileler yapmak istediğini söyledi. En büyük hayalinin şanlı Türk bayrağını Dünya markaları arasında sallandırıp İstanbul’u da Moda başkenti yapmak olduğunu ifade eden Dalmış, moda dünyası ile ilgili düşüncelerini ise, “Moda dünyası insanlar bir renkten değil bütün renklerden beslenmelidir. Boyuna kilosuna ve rengine model seçmelidir” şeklinde ifade etti.

Tekstil atölyesi açarak, üretime devam ettiğini söyleyen Dalmış, “Hazır giyim sektöründe Türkiye ve Avrupa’ya bağlı ülkelere satış yapmaktayım.

Yaklaşık 2 senedir, çoğu dizilerde gördüğümüz ünlü oyuncuları, Avrupa, İngiliz ve İtalyan ünlü modelleri giydirmektedir”şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here