PET VILLAGE ESENBOĞA Açıldı!

0
692

Başkent Ankara, hayvan dostlarının yardımına koşacak, doğayla iç içe bir yere daha ev sahipliği yapıyor. Temel olarak otel ve eğitim hizmeti veren Pet Village Esenboğa, açılışını ‘’dostunu da al gel’’ sloganıyla, hayvan dostlarının da katıldığı eğlenceli bir davetle kapılarını açtı. Açılışa özel davette yeni konaklama yerlerini merak eden köpeklerin de katılımı oldukça yoğundu.

Hayvan sevgisini kelimelere dökemediğini ve bu yüzden böyle bir yer açtığını söyleyen Pet Village Esenboğa sahibi M. Gürhan Turhan, ‘’Ankara’da bu bölgede böyle bir yerin ihtiyaç olduğunu fark ettiğim için burayı açtım.

Hem tatil için Ankara dışına çıkacak kişilere hem de iş yoğunluğu nedeniyle dostlarıyla ilgilenemeyen kişilere yardımcı olmak amacıyla havaalanına yakın bir pet otelin ihtiyacı Ankara için oldukça fazlaydı.

Burada hem otel hem eğitim hizmeti vermenin yanında pet taxi, veterinerlik, pet kuaför hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca pet sahiplerinin eğlenceli vakit geçirmesi için de alanımızda at turu da gerçekleşmektedir. Herkesi buraya en azından görmeye davet ediyorum’’ diye konuştu.

Köpeklerin yanında kedilere özel de otel hizmeti de veren Pet Village, ilerleyen zamanlarda hem kedi ve köpekler hem de hayvan dostları için özel organizasyonlar yapmayı planlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here