‘’Kadınlar Şımartılmayı Hak Eder’’ ZARADİS GÜZELLİK MERKEZİ

0
1159

Son yıllarda, güzellik ve bakım deyince aklımıza artık güzellik merkezleri geliyor. Kadınların evde yaptıkları bakımlardan ziyade teknolojinin gelişmesiyle her sene piyasaya sürülen ürünler, kadınların gözdesi oluyor. Ürünler geliştikçe de yeni güzellik merkezleri de açılıyor. Bunlardan biri de Yıldız’da bulunan Zaradis Güzellik Merkezi. Güzellik ve bakım uygulamalarının yanında leke tedavisinde epey iddialı olan Zaradis Güzellik Merkezi sahibi Hüsne Altın ile güzellik merkezi hakkında konuştuk…

Hüsne Hanım öncelikle Zaradis’i kurma amacınız nedir?
Kızılay’da aktif halde bulunan şubemize ypğun bir talep vardı. Üyelerimiz ’’neden sadece Kızılay’dasınız?’’ diye sorduklarında zamanının geldiğini fark ettik. Sektördeki yıllara dayanan tecrübemizi ZARADİS YILDIZ ile taçlandırmak istedik. Geriye sadece doğru zaman ve doğru ekip ile buluşmaktı. Ortaya Zaradis çıktı.

Ben 5 yıldır güzellik sektöründeyim ve bu işe girdiğim için hiç pişman olmadım. İşimi gerçekten severek yapıyorum. Her kadının çok değerli olduğunu ve şımartılmayı hak ettiğini düşünüyorum. İyi bir ekip ve doğru planlama sayesinde başarı kaçınılmaz oluyor. Buradan yola çıkarak Zaradis’i açtım ve güvendiğim bir ekip kurdum. Verdiğimiz değer ve hizmetle başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum.

Bizim buradaki tek amacımız kadınların hak ettikleri güzellik ve bakım hizmetlerini en iyi şekilde almaları. Zaradis’e gelenler A’dan Z’ye istedikleri hizmeti alıp gidebilecekler. Bu konuda iddialıyız diyebilirim.

Zaradis’te ne tür hizmetleriniz var?
Birbirinden güzel hanımlara birbirinden farklı hizmetlerimiz var. Vakum epilasyon, profesyonel cilt bakımı, hydrafacial, karbonpeeling, kalıcı makyaj, yaşam koçluğu ve beslenme danışmanlığı gibi bütünsel güzellik ilkemizi destekleyici daha pek çok işlem mevcut.

Kadınların en çok şikayetçi olduğu konu leke tedavisi. Bu konuda iddialı olduğunuzu duyduk. Nedir bu iddianın dayanağı?
Leke tedavisi, günümüz şartları gereği pek çok kadının ihtiyaç duyduğu bir uygulamadır. Güneşten yeterince korunmamak, cilt temizliğine yeterince önem vermemek, yanlış ürünler kullanmak lekeli bir cildi beraberinde getiriyor. Biz tam bu noktada devreye giriyoruz. Ekibimizin tecrübesi ve probleme uygun ürünler ile birleşince ortaya sadece bize özel bir tedavi ortaya çıkıyor. Lekelerden kurtulmak hayal olarak kalmıyor.

Doğum çatlakları ve kilo alıp vermeye bağlı oluşan çatlak izlerine karşı bir tedavi yönteminiz var mı?
Çatlakların oluşmasının pek çok nedeni var tabi ama en önemlileri kilo alıp vermeye bağlı oluşan izler ve doğum sonrası oluşan çatlaklar. Bu alanda gelişen son teknoloji ve ürünler sayesinde çatlak tedavisinde bir marka olacağımızdan eminiz.

Kişiye özel takip sisteminizden biraz bahseder misiniz?
Bizim için üyelerimize dair her ayrıntı çok önemli. Kişiye özel takip sistemi ile her üyemizin baştan sona Zaradis Güzellik Merkezi’nde geçirdiği süreci düzenliyor ve takip ediyoruz. Bugün geri kalan hayatımızın ilk günü ve kadınlar hayatının her döneminde kendini güzel hissetmek ister. Biz de sadece bedene değil ruha da dokunuş yaparak yaptığımız her işe Zaradis imzamızı atıyoruz.

Sizi diğer güzellik merkezlerinden ayıran en büyük farkınız nedir?
Aslında pek çok şey var sürpriz olmasını istediğimiz. Ama şunu söyleyebilirim; kaliteli bir hizmet, son sistem cihazlar, bu cihazları destekleyen profesyonel bir ekip ve başka hiçbir merkezde bulamayacakları pek çok hizmet… Bunların hepsini birleştirince ortaya Zaradis çıkıyor. Daha iyisi değil en iyisi olmak için bu yola çıktık. Üyelerimiz bu yolda bize eşlik edecek en değerli yol arkadaşlarımız olacak.

Sunduğunuz hizmeti 5 kelime ile anlatmanızı istesek neler söylersiniz?
İşte bu çok zor bir soru, 5 kelime yetmeyebilir. Aklıma gelenler ise; temiz, güvenli, kaliteli, farklı ve en önemlisi etkili diyebilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here