İmdadınıza WALK&DOG Yetişti

0
172

İş yoğunluğunuz fazla mı? Kendinize zaman mı ayırmak istiyorsunuz? Köpek dostunuza zaman ayıramadığınızı mı düşüyorsunuz? Dostunuzu yeterince gezdiremediğinizden, enerjisini atamadığından mı şikayetçisiniz? Cevabınız ‘’evet’’ ise sizin yardımınıza koşan ve dostunuzu gerçekten severek ihtiyaçlarını karşılayacak olan Walk&Dog imdadınıza yetişiyor. Walk&Dog, köpek dostunuzu evinizden ya da iş yerinizden istediğiniz gün ve saatlerde alıyor, köpeğinizin yürüyüş alışkanlıklarına bağlı olarak çevrede bulunan güvenli parklarda gezdiriyor ve enerjisini atmasını sağlıyor. Sizce de çok güzel değil mi?

Sektör haline gelmeye başlayan köpek gezdirme, meslek olarak kabul edilme aşamasında. Tabi ailenizden biri olarak gördüğünüz köpek dostunuzu kime, nasıl emanet edeceğiniz önemli bir mesele oluyor bu durumda.

Çünkü bu işi suiistimal etmeye çalışanlar da olmuyor değil. İlk başta öğrencilerin harçlıklarını çıkarmak için yola çıktıkları bu meslek artık ülkemizde hızla kabul görür durumda. Öyle ki iş ilanlarında köpek gezdirme olarak aradığınızda karşınıza birçok seçenek çıkıyor.

Peki, kime güveneceksiniz? Ankara’da uzun zamandır bu işi yapan ve kendini bu işe adamış, dostlarını ona emanet eden birçok kişi var. Aldığımız duyumlar da oldukça güvenilir olduğu ve dostlarının onu çok sevdiği yönünde. Karşınızda Walk&Dog…

Walk&Dog temeli 2014 yılında atılmış ve Güldeniz Özcan tarafından patenti alınmış. Walk&Dog, o günden bu yana dostlarına zaman ayıramayan, mesaisi fazla olan ya da dostunun yeteri kadar doğayla iç içe kalamadığını düşünen kişilerin yardımına koşuyor. Dostunuzla karşılaştığı andan itibaren hayvan sevgisini gözlerinde görebileceğiniz Güldeniz, onlardan bahsederken de ‘’çocuklarım’’ diye bahsediyor ve ‘’çocuğunuz’’ için gereken her şeyi yapıyor.

Walk&Dog’da işler şöyle yürüyor; öncelikle bir ön görüşme yapıyorsunuz. Sonrasında anlaşırsanız -ki anlaşamayacağınızı düşünmüyoruz- köpek dostunuzla tanışmaya geliyor. 07:00-21:00 saatleri arasında haftanın 7 günü istediğiniz günlere saatlerinizi ayarlıyorsunuz ve dostunuz geziyor, sosyalleşiyor, enerjisini atıyor ve size adeta sokakta üç saat boyunca top oynamış da yorgun argın kendini yatağa atacak olan minik bir çocuk gibi teslim ediliyor.

Enerjisini atmasının yanında diğer köpeklerle de oynayan dostunuz böylece dört duvar arasından çıkmış, kendine ait, kendi çevresi olan bir birey olarak kendini göstermeye başlıyor.

Sizin de bildiğiniz gibi uzmanlar aslında köpek dostunuzun günde en az iki kere dolaşmaya çıkması gerektiğini söylüyorlar. Aslında sağlıklı olan da sizinle gezmesi. Fakat siz yoğun temponuzda buna yetişemiyorsanız Walk&Dog kesinlikle aradığınız adres.

Emin olun daha ilk günden dostunuzdaki değişimleri fark edeceksiniz. Size geri döndüğünde yüzünde bir gülümseme olduğunu ve gözleriyle size neler yaptığını anlatmak istediğini fark ettiğinizde doğru bir karar almış olduğunuzu anlayacaksınız.

Sizin ve köpek dostunuzun rahatı ve mutluluğu için Walk&Dog her zaman yanınızda… Pişman olmayacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here