Baykam ve Bezci Ailelerinin Mutlu Günü

0
788

İş dünyasının gözde çifti KAM A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Baykam ve BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci evliliğe ilk adımlarını görkemli bir nişan töreni ile attı. KAM A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Baykam ve BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Baykam ailesinin Ankara’da bulunan villasının bahçesinde gerçekleşen ihtişamlı nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımlarını attı. Londra’da romantik bir evlilik teklifi ile mutluluklarını taçlandıran Baykam ve Bezci çifti, TOBB Başkanı Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kız isteme seremonisi ile aşklarını ailelerinin huzurunda resmiyete dökmüştü.

Görkemli nişan törenine genç çift enerjileri ile damga vururken, Dünya Sanat Birlikleri Başkanı Bedri Baykam’ın nişan kurdelesini kesip nişan yüzüklerini takarken yaptığı sıcak konuşma da konuklara duygusal anlar yaşattı.

Nişan töreni için hazırlanan göz alıcı gecede davetliler melek kemancılar tarafından karşılandı. Piyano ve keman şovu eşliğinde sunulan akşam yemeğinin ardından ise konuklar orkestra, dans şovları ve havai fişek gösterileri ile devam eden renkli gecede keyifli anlar yaşadılar.

After party’de sahne alan dünyaca ünlü DJ Wolfson’un performansı davetlilere farklı ve eğlenceli bir gece yaşatırken, Çağla Baykam- Efe Bezci çifti gece boyunca pozitif enerjileri ile büyüledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here