Başkentin Yeni Gözdesi “ÇUKURAMBAR MARRAKESH”

0
981

Fas’ın Marakeş kentinin mistik özelliğini, mimarisi ve iç dekorasyonuna yansıtan, zengin menüsü ile konuklarını ağırlayan Çukurambar Marrakesh, görkemli bir açılışla hizmete girdi. Seda Sayan, Sinan Akçıl, Tuğba Yurt’un sahne aldığı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile beraberindeki seçkin davetlilerin katılımı ile kapılarını açan mekan, farklı dekorasyonu ve ferah bahçesi ile göz doldurdu.

Cafe&Bistro konsepti ile Çukurambar Marrakesh, bölgede cadde üzerinde yer alan diğer mekanların trafik karmaşasından, gürültüsünden uzakta oluşu ve huzurlu atmosferi ile yeni bir cazibe merkezi haline geldi.

3 kattan oluşan işletmede, masaların birbirine uzaklığı, sandalye ve koltukların dizaynı, rahatlığı, gözü yormayan ahenkli iç tasarımdaki ustalık, adeta sizi saatlerce mekanda kalmaya davet ediyor. Modern çağ ile doğunun mistik yapısını harmanlamaktaki başarısı, size ‘farklı mekanının özel konuğu’ olduğunuz hissini vermeye yetiyor da artıyor bile. Cafe&Bistro’da yirmi beşe yakın birbirinden leziz ürünlerden oluşan serpme kahvaltı keyfini yaşayarak güne zinde bir başlangıç yapabilirsiniz.

Sıcak-soğuk içecekler, tatlılar ve lezzetli et çeşitleri ile taçlandırılmış salatalar ile damak çatlatan lezzetlere ‘hoşgeldin’ dedirten Çukurambar Marrakesh, yediklerine dikkat etmek isteyenlere de hitap ettiği gibi çocukların beğenilerini de unutmamış. Diyet yapanlar için özel yiyecekleri de olan Çukurambar Marrakesh, çocuklu ailelerin rahatı için de çocuklara özel menüler de hazırlamış. Birbirinden lezzetli yemekleri ve özel karışım içecekleriyle iddiasını ortaya koyan Çukurambar Marrakesh, başkentin en kalbi olmaya aday gözüküyor.

VIP ODALARLA ÖZEL HİZMET
Marrakesh Çukurambar Cafe&Bistro’nun en önemli ve rahatlık sağlayan özelliklerinden biri de, kendinizi krallar ya da kraliçeler gibi hissedeceğiniz VIP odalar. 5’er ve 10’ar kişilik gruplar için baş başa kalabilecekleri, rahatsız edilmeyecekleri olanakları sağlayan VIP odalar, saati 100 TL’den seçkin konuklarını ağırlamayı bekliyor. 10 kişilik toplantı salonu da olan işletmede, iş toplantıları, küçük gruplara özel görüşme imkanları da sağlanmış oluyor.

OYUN SALONU VE MAÇ KEYFİ
Güzel zaman geçirmeyi ‘oyun oynamak’ ile tanımlayan kesimin ihtiyaçlarını önemseyen Çukurambar Marrakesh, tavla, okey gibi popüler oyunların keyfinin çıkarılması amacıyla mekanın bir katını oyun salonuna ayırmış.

Arkadaşlarıyla birlikte oyun oynayarak keyifli vakit geçirmek isteyenler için VIP odaları bulunan Çukurambar Marrakesh, müşterilerilerinin rahatı için her şeyi düşünmüş. Özel VIP odaları tercih edenler, rahatsız edilmek istemedikleri taktirde siparişleri geldikten sonra gönüllerince keyifli vakit geçirebiliyorlar.

Sporun vazgeçilmezi futbol coşkusunun tavan yaptığı özel maçları, işletmede yer alan neredeyse her metrekarede bir karşınıza çıkan TV ekranlarından keyifle izleme fırsatını yakalayacaksınız.

Hızlı servisi, titiz personeli ile hizmet kalitesinden ödün vermeden, güler yüzlü ve alanında profesyonel bir ekiple çalışan Çukurambar Marrakesh, başkentlileri ailece ya da arkadaş grubuyla keyifli zaman geçirmeye bekliyor.

“YENİ BİR SOLUK GETİRDİK”
Çukurambar Marrakesh işletmecilerinden Ali Osman Çetin, başkentte yeni bir ortam oluşturan mekan için şu değerlendirmelerde bulundu; ‘’konuklarımız Marrakesh’e geldiklerinde aynı anda birçok aktiviteyi yapabilmelerini ve keyif almalarını sağlamak istedik.

Ankara’da sosyal yaşam için belli başlı bölgeler var. Çukurambar hem gündüz hem de gece nüfusunun çok yoğun olduğu bölgeler arasında yer alıyor. Ankaralılar eğlenmek ve kaliteli zaman geçirmek için buradaki mekanları tercih ediyor.

Ancak her popüler bölgede olduğu gibi Çukurambar’da da bir kan değişikliğine ihtiyaç duyulduğunu gördük. Biz konseptimiz ile yeni bir soluk getirdiğimizi düşünüyoruz.”

Özellikle güler yüzlü, disiplinli ve çalışkan çalışma arkadaşlarına sahip olduklarını anlatan Çetin, sözlerini şöyle tamamladı; “bizim için ekip çok önemli çünkü her şey zincir halkası gibi birbirine bağlı. Doğru ekibe sahip olmazsanız hedeflediğiniz profesyonelliğe ulaşamayabilirsiniz, profesyonelliğiniz olmazsa da diğer cafelerden farkınız kalmayabilir.

Bence insanların bir mekana gelmeye devam etmeleri için sadece mekanın güzel olması yetmiyor. Müşteriler yediğinden içtiğinden zevk almıyorsa bir süre sonra gelmeyi bırakıyorlar. Biz bunun farkında olduğumuz için menümüze de çok özen gösterdik. Birbirinden lezzetli spesiyal yemeklerimiz ve içeceklerimizle hepinizi Marrakesh’e bekliyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here