Anıl Mert ve Sumru Çifti Mutluluğa İlk Adımlarını Attı

0
967

Sadık ve Gül Çınar’ın oğulları Anıl Mert Çınar ile Bülent ve Sevil Kök’ün kızları Sumru Kök, uzun süren birlikteliklerini 15 Temmuz Pazar günü nişanlanarak taçlandırdı. evliliğe giden yolda ilk adımı atan çift, aileleri ve sevdikleriyle mutluluklarını paylaştı.

Aile ve yakın dostlarının katıldığı nişanda, nişan kurdelesini yakışıklı damat adayı Anıl Mert Çınar’ın dedesi İsmail Çınar kesti. Bu sırada Çınar ve Kök ailelerinin duygulandıkları gözlerden kaçmadı. sevdikleriyle birlikte kutlayan genç çiftin mutlulukları gözlerinden okundu.

Bu mutlu güne bir mutluluk daha eklendi. Güzeller güzeli gelin adayı Sumru Kök’ün doğum günü nişan merasiminden sonra kutlandı. İki kutlama birden yapan Çınar ve Kök aileleri için unutulmaz bir gün oldu. İncek Garden’da yapılan nişan töreninin tüm organizasyonuyla SAK Organizasyon ilgilenirken, merasim sırasındaki sunumu da SAK Organizasyon sahibi Alper Kendirli yaptı.

Yüzük takma merasiminden sonra davetliler, sahneye çıkan Ankara Modern Orkestrası ile doyasıya eğlendi. Bu özel günlerini sevdikleriyle birlikte kutlayan genç çiftin mutlulukları gözlerinden okundu

Mutlu günlerini sevdikleriyle birlikte kutlayan çift, davetlilerle yakından ilgilendi. Davetliler, genç çiftin hayatlarını birleştirmek için attıkları bu güzel adımdan dolayı sevindiklerini dile getirdi.

Genç çift, davetlilere kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Aileleriyle birlikte bu özel günlerini paylaşan çiftin birbirlerine bakışları göz doldurdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here