Vahşi Doğa Teması ve Farklı Tasarımıyla Betty Wild Boutique Açıldı

0
456

Sıra dışı ve vahşi doğa temasıyla farkını ortaya koyan Betty Wild Boutique, tüm iddiasıyla Başkent Üniversitesi girişinde açıldı. 4 Nisan’da yapılan açılışa, farklı ve özgün giyinmeyi seven herkes büyük ilgi gösterdi. Vahşi Batı ve İskandinav tarzını çok sevdiği için butiğin temasını da bu şekilde tasarladığını söyleyen Betty Wild Boutique sahibi Betül Erol, dikkat çeken açılışında kendine özgü olması ve butik kültürünü yaşatmak için bu hayalini gerçekleştirdiğini belirtti. Dekorasyonu ve konseptiyle büyük ilgi toplayan Betty Wild Boutique, Ankara’da farklı olma iddiasını yukarılara çıkardı.

Betty Wild Boutique sahibi Betül Erol açılışta yaptığı konuşmada; ‘’Uzun zamandır yaptığım çalışmalarımın ardından sonunda hayalim olan vahşi doğa konseptli butiğimi açtım. Ağaca, doğaya, vahşi doğaya olan büyük ilgimden dolayı farklı ve özel bir konsept yaratmak istedim. Buradaki tüm amacım müşterinin kendisini özel hissetmesi. O yüzden bazı ürünlerim tek ve özel üretilmiştir. Zaman geçtikçe benim de tasarımlarımı göreceksiniz. Açılış için gelen ve beni yalnız bırakmayan tüm sevdiklerime ve davetlilere teşekkür ediyorum’’ dedi.

İçeri girdiğiniz anda kendinizi adeta Teksas’ta hissettiğiniz butikte, davetliler alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Ürünlerin özgünlüğü ve farklılığı dolayısıyla zamanın nasıl geçtiğini anlamayan davetliler, Ankara’ya klasik mağaza tarzından farklı ve etnik bir butiğin açılmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Butiğin tüm tasarımıyla yakından ilgilenen Betül Erol, davetlilerin beğenisinden ve gösterdikleri ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here