Şehre Elektrik Geliyor!

0
386

Yeni Jaguar I-PACE ön gösterimi showroomlarda devam ediyor. Yeni JAGUAR I-PACE sayesinde şehre elektrik geliyor!

İTÜ Yüksek gerilim Laboratuvarı’nda ön gösterimi gerçekleştirilen Jaguar’ın tamamen elektrikli performans SUV aracı Yeni JAGUAR I-PACE ön gösterimi showromlarda devam ediyor. 2018 yılının ikinci yarısında satışa sunulması planlanan Yeni JAGUAR I-PACE, 24 Nisan-1 Temmuz tarihleri arasında Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları’nda meraklıları ile tanışmayı bekliyor.

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans Yeni JAGUAR I-PACE, 480 km’lik menzili, 4,8 saniyede 100 km’ye ulaşan performansı ile heyecan verici bir sürüş deneyimi sunan batarya teknolojisine sahip.

90 kWh gücündeki bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden meydana gelmesinin yanında, tasarımı ve son teknoloji termal yönetim sistemi, uzun ömrü ve sürdürülebilir maksimum gücü destekliyor. Yeni JAGUAR I-PACE’te bulunan iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motor, 400 bg güç ve 696 Nm tork üretimi sağlıyor.

Meraklıları için yeniden hatırlatmakta fayda var. Yeni JAGUAR I-PACE, 24 Nisan-1 Temmuz tarihleri arasında Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here