Şehir Kebapçısı: ‘’Kusursuz Bir Hizmet Anlayışı Bekliyorsan, Bekleme! Tam Yerindesin!’’

0
370

Her şehrin kendine özel bir mekanı vardır. Her yere gidersiniz ama gönlünüzde yatan elbette bir mekan vardır. İşte Ankaralılar için vazgeçilmeyecek bir mekan olan Şehir Kebapçısı onlardan biri. Şehir Kebapçısı misafirlerine şöyle sesleniyor: ‘’Ankara’daki en kaliteli mekana gitmeyi, tadını hiç unutamadığın kebapları yemeyi ve bu lezzetlere eşlik eden kusursuz bir hizmet anlayışı bekliyorsan, bekleme! Tam yerindesin!’’

Şehir Kebapçısı, Ankara’nın bilinen ve gidilmesi gereken bir kebap restoranı diye yazıya devam etmemi bekliyorsunuz ama öyle devam etmeyeceğim. Çünkü Şehir Kebapçısı bildiğiniz kebap restoranlarından değil. Şehir Kebapçısı, alışılagelmişin dışında konseptiyle, yepyeni damak tatları sunmak için misafirlerini bekliyor.

Diyorlar ki; ‘’biz misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için Ankara’nın en iyi kadrosunu oluşturmak istedik ve en tanıdığınız yüzleri masanıza getirdik. Yöresel lezzetleri modern bir sunumla harmanladık ve alışılagelmişin dışında bir deneyim sunarak yeni bir kebap kültürü yarattık.’’

Şehir Kabapçısı’nda en güzel olan şey hiç şüphesiz mevsimsel çıkan yöresel tatları en güzel sunumlarıyla masamızda görmemiz. Hani dedik ya; burası bildiğiniz kebap restoranlarından değil diye, kebapları haricinde öyle güzel yemekleri, mezeleri ve tatlıları var ki, kendinizden geçebilirsiniz. Hele de böyle bir mekanda, mevsimine göre sunulan kahvaltı çeşitleriyle, sevdiklerinizle bir kahvaltı yaparsanız iste o zaman değmeyin keyfinize…

Şehir Kebapçısı’na kahvaltıya gittiğinizde sultanlara layık bir sofra sizi karşılıyor. Sofra önce gözünüzü sonra midenizi doyuruyor kesinlikle. Kahvaltı menüsünde neler yok ki… Ispanaklı Katmer Böreği’nden Ciğer Dürüm’e, Fırında Antep Peyniri’nden Cevizli Lor ya da acı biber reçeline neler yok ki… Kahvaltının en güzel yanı kavurmalı, sucuklu ya da sade sahanda yumurta seçeneğinin olması.

Yumurtalar bakır tavalarda, dumanı üstünde bir şekilde sofranıza geliyor. Bunların yanında Ezine peynir, bal-kaymak ve söğüş salata size eşlik ediyor. Tabi ki bizim kahvaltıda vazgeçemediğimiz, taze demlenmiş çay da en güzel noktayı oluşturuyor. Kahvaltı menüsünün bununla bittiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tüm bunların yanında mevsime göre de çeşitler ekleniyor. Size de afiyetle yemek kalıyor.

Mekan çok ferah ve güzel. ‘’Yanında bir de boğaz manzarası olsa tam olacak’’ diyeceğiniz türden. Şehir Kebapçısı, zaman ve mekan kavramlarını ortadan kaldırıp eski zamanların efendiliğini günümüz hizmetiyle buluşturarak yepyeni bir konsept sunuyor misafirlerine. Dekorasyonundan müziğine, valesinden çocuk oyun alanlarına, 0-6 yaş arasının ücretsiz olmasından çocuk parkına kadar kesinlikle ailecek tercih edilecek yepyeni bir konsept.

Ayrıca VIP Room ile yemek organizasyonlarınızı ne çerçevede olursa olsun, izole bir ortamda gerçekleştirebilmeniz için her şey düşünülmüş. İş yemekleri, belli zamanlarda gerçekleştirdiğiniz aile yemekleri, dostluklarınızı pekiştirdiğiniz arkadaş yemekleri gibi özel buluşmalarınız için özel bir hizmet anlayışı ve smooth yemek müziği, VIP Room ile size sunuluyor.

Çocuklu ailelerin dışarıda yemek yeme korkularını yok etme amacıyla tasarlanan Şehir Kebapçısı çocuk oyun alanı, çocuklarınız için özel olarak tasarlanmış ve siz bu sayede gönül rahatlığıyla yemeğinizi yiyebileceksiniz. Şehir Kebapçısı oyun alanı ile artık yemekleriniz daha keyifli, çocuklarınız daha mutlu olacak.

Kısacası, Şehir Kebapçısı tam bir şehir restoranı ve bildiğiniz yerlerden çok farklı. Gerek yemekleri gerek kahvaltısı gerekse size özel hizmet anlayışıyla Şehir Kebapçısı tam da aradığınız yer. Gidin, deneyin. Şehir Kebapçısı’nın tadına doyasıya varın ve geçirdiğiniz zamanı her detayıyla keyifle yaşayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here