İlhan Biberci ve Başak Çuha Evlendi

0
765

İş ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri, 22 Nisan Pazar günü gerçekleşen İlhan Biberci ve Başak Çuha çiftinin düğün töreninde bir araya geldi. EgeSan A.Ş. ortaklarından, Elektrik Elektronik Mühendisi İlhan Biberci ile kamuda uzman olarak çalışan Başak Çuha, bir yıllık birlikteliklerini 22 Nisan Pazar günü muhteşem bir düğünle taçlandırdılar.

Wyndam Ankara’da yapılan düğünde çift, sevdiklerinin ve seçkin davetlilerin önünde mutluluk dolu ‘’evet’’ cevaplarıyla dünya evine adım attılar. Aşklarını resmiyete döken imzaları atan çiftin mutluluğu yüzlerine yansırken şık davetliler çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Heyecanları yüzlerinden okunan çiçeği burnunda çift, imzalarını attıktan sonra davetlilerin mutlu bakışları altında ilk danslarını etti. Yeni evli çift, geç saatlere kadar aile üyeleri ve yakın dostlarıyla doyasıya eğlendi. Görkemli düğüne, iş, siyaset, sanat ve cemiyet dünyasından birçok seçkin isim katıldı.

Düğüne Ankara Life dergisinin yanında başkentin yerel basını da oldukça ilgi gösterdi. Wyndam Ankara’da gerçekleşen düğün töreninde aile büyükleri konukları karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergiledi. Düğün töreninin sonunda tüm misafirlere kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden çift, balayı için Kıbrıs’ı tercih etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here