En Verimli Estetik Polikliniği Ödülü MAYASANTE’nin…

0
405

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) bünyesindeki Verimlilik Platformu tarafından 29 Mart’ta Ankara Sanayi Odası’nda (ASO) düzenlenen ‘’TÜSİAV Verimlilik Ödülleri’’ sahiplerini buldu. Sivil toplum kuruluşlarının başkanları, gazeteciler ve bilim adamlarından oluşan ödül jürisi, ödüle layık görülenlerin isimlerin belirledi.

TÜSİAV tarafından her sene düzenlenen ‘’Verimlilik Ödül Töreni’’nde ‘’En Verimli Estetik Polikliniği’’, Mayasante Poliklinik seçildi. Poliklinik kurucularından Dr. Serkan ÖZTÜRK ödülü, aralarında Kadın ve Gençlik Platformu Derneği Başkanı Prof. Dr. Rüveyda AKBAY, Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Başkanı Gülgen DURAL ve Gazi Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Oya HACIALİOĞLU’nun da bulunduğu bir heyetten aldı.

Serkan Öztürk konuşmasında, Ankaralı hanımlara senelerdir verdikleri hizmet kalitesinde güven ve yenilikçi yaklaşımlarının altını çizerek, dünyaca bilinen en yeni uygulamalara en kısa sürede Mayasante’den ulaşılabilir olunmasının başarılarını arttırdığını belirtti.

Öztürk, poliklinik sayesinde artık Ankaralı hanımların estetik müdahaleler için İstanbul ya da yurt dışına gitmelerine gerek kalmadığını, gerekli tüm işlemlerin kendileri ve profesyonel ekipleri tarafından yapıldığını da sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here