Başkentte Butik Hotel Deneyimi İçin CADENCE DESIGN HOTEL

0
495

Hepimiz zaman zaman iş seyahatleri için, küçük tatil kaçamakları için şehir dışına gidiyoruz. Belki birkaçımız da yalnız kalmak, kafa dinlemek için şehir dışına gitmeye fırsat bulamazsak otelde kalmayı tercih ediyoruz. Ama her otel de beklentilerimizi karşılamıyor olabiliyor. Böyle durumlarda kendimizi evimizde gibi hissetmek ve işlerimizi hallettikten sonra rahatlayacağımız, dinleneceğimiz odamıza dönmek isteriz. İşte başkentin ortasında tam da bu beklentiyi karşılayan küçük ama ev rahatlığında bir butik otel var: Cadence Design Hotel.

Cadence Design Hotel, Ankara’nın göbeğinde, Filistin Caddesi’nde, başkentin ilk ve tek design hotel olma özelliğine sahip. Türkiye’de sadece 3 tane bulunan design hotel konseptinden olan Cadence, merkezi olması ve etrafında ihtiyacınız olabilecek her şeyin bulunmasıyla da avantajlı bir konumda bulunuyor. TBMM, Bakanlıklar ve elçiliklere komşu olmasıyla; müzeler, eğlence mekanları, iş merkezlerinin, özellikle de hava alanına yakın olmasıyla da lokasyon olarak misafirlerine büyük kolaylık sağlayan Cadence Design Hotel, şehir dışından iş ya da turistik ziyaretlerinizde konfor ve lüksün en iyisini sunma konusunda oldukça iddialı.

Ankara’nın ilk ve tek design hoteli olma özelliğine sahip Cadence Design Hotel, iş gezileri, turistik ziyaretler için tercih edilmesinin yanında organizasyonlarınız için de sizlerin yanında. Her tür organizasyonlarınızı yapabileceğiniz toplantı ve balo salonlarında sizlere seçenekler de sunuyor. Toplantı, iş yemeği, nişan, düğün, kokteyl, kına geceleri gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahip olan Cadence Design Hotel’de ayrıca 150-200 kişi arasında değişebilen iki tane toplantı ve balo salonu bulunmakta. Özel teknolojik donanım ve ses sisteminin de bulunduğu hotelde organizasyonlarınızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Sadece şehir dışından değil, başkentli misafirlerini de bekleyen Cadence Design Hotel’in, kendisine zaman ayırmak isteyen ya da iş stresinden uzaklaşmak isteyen Ankaralılara da kapısı açık.

Cadence Design Hotel, konaklama yapan misafirleri dışında, şehir dışından misafirlerini ağırlamak isteyen başkentlilere de Çakra Restaurant ile muhteşem bir deneyim sunuyor. Belirli günlerde canlı müzik ve fasıl keyfi hizmeti de sunan Çakra Restaurant’ta sevdiklerinizle birlikte keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Dilerseniz de Çakra Restaurant’ta yemeğinizi yedikten sonra evinize gitme derdi olmadan Cadence Design Hotel’de dinlenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here