Pet Hospital Ümitköy Şubesini Açtı

0
487

Ankara’da 21 yıldır pet sağlığı ile ilgili hizmet veren Pet Hospital, Beysukent’te kapsamlı bir hayvan hastanesi açtı. Tam anlamıyla bir hastane olduğunu ve farklılık yarattığını refakatçi sistemiyle gösteren Pet Hospital, dostlarımızın rahat ve güvende hissetmesi için her şeyi düşünmüş.

Türkiye’nin en kapsamlı ve büyük hastanesi olma özelliğini taşıyan Pet Hospital, 12 Kasım günü hayvan severler ve dostlarıyla birlikte kapılarını açtı. Operasyondan çıkan ya da tedavi görmek için hastaneye gelen dostlarımızın rahatı ve huzuru için refakatçi sistemi getiren Pet Hospital, dostlarımızın yalnız kalmamaları ve kendilerini yalnız hissetmemeleri için bu refakatçi sistemini getirdiklerini söylüyor.

2 bin 300 metrekarelik alanda yer alan Pet Hospital, sunduğu VIP hizmet ile dikkat çekiyor. Yeni hastanede ayrıca kedi ve köpekler için ayrı bekleme salonu, karşılama bölümü, iki kedi, iki köpek muayene odası, hepafiltre sistemi ile donatılmış iki tam steril ameliyathane, tam steril yoğun bakım odaları, tedavi odası, fizik tedavi bölümü, radyoloji görüntüleme, bilgisayarlı tomografi, cerrahi, nöroloji, kardiyoloji, göz hastalıkları, dahiliye, diş hastalıkları, deri hastalıkları, teşhis laboratuvarı gibi geniş kapsamlı bölümler yer alıyor.

Ayrıca, hastanenin 600 metrekare açık çim alanında da dostlarımız için koşu alanı ve eğlence parkuru da kurulmuş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here