Liva Pastacılık’tan 25. Yıl Galası

0
747

Senelerdir verdiği kaliteli hizmet ve sunduğu lezzetlerle hepimizin gönlünde taht kuran Liva Pastacılık, 25. yılını düzenlediği gala ile kutladı. Hem 25. yıl kutlaması hem personellere motivasyon hem de erken yılbaşı kutlaması amacıyla yapılan galaya Liva Pastacılık’ın tüm çalışanları katıldı.

Personellerin çalışma saatlerine uymadığından dolayı 17 Aralık Pazar ve 19 Aralık Salı günü yapılan gala, Çukurambar Holiday Inn’de gerçekleşti. 25. yıla özel yapılan pasta da Liva Pastacılık tarafından yapıldı. Galaya özel yapılan 5 katlı pastanın en üst katı da Liva’nın meşhur tarçınlı kurabiyesinden ev şeklinde düzenlendi.

Şubelerle daha fazla yol kat etmeyi amaçlayan Liva Pastacılık, 2. nesle motivasyon olarak düzenlediği gala, bugüne kadar ilk defa yapıldı. Bundan sonra her yıl düzenli olarak etkinlik düzenlemeyi planlayan Liva Pastacılık’ın galasında birinci, üçüncü, beşinci ve yedinci yılını dolduran personellere hediyeler verildi.

Çalışanların bir araya geldiği yemekte Liva Pastacılık Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Hacıosmanoğlu “İlk başladığımızda biz bunları hayal edemezdik. Çoğu hayallerimizi gerçekleştirdik. Hedeflerimiz vardı, hedeflerimize ulaşmaya çalışıyoruz ve bunları sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. 25 yılımızı dolduruyoruz ve bu çeyrek yüzyılda Türkiye’nin en güçlü, en iddialı ekibiyle, kalitesiyle biz bunu başaracağız. Nice yıllarımız olsun” dedi. Hacıosmanoğlu’nun konuşmasının ardından “Birbirimiz İçin Ne Dedik?” köşesinde çalışanların birbirlerinin hakkındaki düşüncelerini söyledikleri videolar izlendi.

Liva Pastacılık 25. yıl galasına, tüm personel katıldı. Personellerden birinci, üçüncü, beşinci ve yedinci yılını dolduranlara hediyeler verildi.

Liva Pastacılık Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Hacıosmanoğlu, galada yaptığı konuşmada tüm Liva personeline teşekkür etti. 25. yılı kutlamaktan mutlu olduğunu belirten Hacıosmanoğlu, başladıkları noktadan buraya gelmenin hayal olduğunu belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here