Joker Ajans’tan Güzellik Yarışması

0
748

Ankara’da bir mankenlık ajansı tarafından bu sene 8’inci kez düzenlenen Model Of Fashion’da güzellerin güzeli belli oldu. Elemeler sonucunda kendilerine finalistler arasında yer bulan adaylar, “tescilli güzel” olma yarışına girdi.

Joker Ajans tarafından bu sene 8’inci kez gerçekleştirilen “Model Of Fashion” güzellik yarışı izleyenlerin başını döndürdü. Uzunca bir eleme sürecinin ardından finalde podyum heyecanı yaşayan güzeller, jurinin ve defileyi takip etmek için gelen davetlilerin önünde güzelliğini tescilleme yarışına girdi. Ataköşk Otel’de düzenlenen yarışmada gelecek vaad eden genç güzeller önce uzunca podyumda yürüyerek görücüye çıktı.

Muharrem Ketenci ve İpek Tanrıyar’ın da jüri koltuğunda oturduğu yarışmada Profesyonel mankenler tarafından gerçekleştirilen defilelerle de davetliler moda dolu bir akşam geçirdi.

Ünlü modacı Ketenci ve Ceren Can , Soie Design ve Oznur Design defileleri geceye renk kattı. Gecenin sonuna gelindiğinde ise heyecan doruktaydı. Yarışmanın sonucunda birinciliği 20 yaşındaki Ankaralı güzel Nisa Çağlar göğüsledi.

Yarışmada 1.78 boyunda 19 yaşındaki Hacettepe Üniversitesi öğrencisi Derya Deniz Yılmaz ikinci, 1.75 boyunda 25 yaşındaki Eskişehirli güzel Buket Nur Tatlıcak’da üçüncü olurken dördüncülüğü Gazi Üniversitesi ses eğitimi bölümü öğrencisi 19 Yaşındaki Melissa İldeş aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here