Cem Koçyiğit’ten 30. Yıl Resepsiyonu

0
608

Gayrimenkul sektörü Ankara’da yükselişe geçerken, emlak ve gayrimenkule yıllarını vermiş olan başarılı iş adamı Cem Koçyiğit, sektörde geride bıraktığı 30. yılını King Hotel’de gösterişli bir resepsiyonla kutladı. Resepsiyona emlak ve gayrimenkul sektöründen birçok tanınmış ve başarılı iş adamı katıldı.

300 davetlinin katıldığı resepsiyona Ankara emlak dünyasının katılımı yoğundu. Resepsiyonda Başkent Gayrimenkul Müşavirleri Derneği Başkanı Ömer Sabri Yolaş, 30. yıl şerefine Cem Koçyiğit’e plaket takdim etti.

Resepsiyona katılanlar arasında Ankaragücü Başkan Vekili Metin Akyüz, Salim Taşçı, Bilal Aygıt, Sadık Türker, Vural Metin, Zafer Kayaturan, Şerife Gürsel Güzelgün, Murat Temiz, Erol Canbay, Cengiz Eren, Murat Çelikel, Veli Anar, Ali Haydar Polat, Kahraman Ulubay, Türker Türkmen, Serap Mumcu ve Alpay Aslan gibi önemli isimler vardı.

Cem Koçyiğit, 30. yıl kutlamasında kendisini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti. Koçyiğit; ‘’emlak ve gayrimenkul sektöründe 30 yılı geride bıraktım. İnsanın sevdiği işte bu kadar yıl emek vermesi gurur verici. Bana destek olan tüm dostlarıma teşekkür ederim’’ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here