Ankara’yı Gülümsetecek Haber Etident’ten Geldi

0
449

EtiDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 13 Mayıs’ta verilen şık bir davetle hizmete açıldı. Tüm Ankara’ya uzman kadrosu ile hizmet verecek olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin açılışına Ahid Ankaralılar Derneği Genel Başkanı Hilmi YAMAN, CHP Ankara Milletvekili Bülent KUŞOĞLU, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelesini EtiDent Yönetim Kurulu Başkanı Koray GÜRBÜZ ve Mesul Müdür Dt. Halit YOSUNÇIĞIR ile kesen Hilmi YAMAN ve Bülent KUŞOĞLU, davet boyunca kliniği inceleme ve davetlilerle sohbet etme imkanı buldular.

Tüm tedavilerin her yaştan hastalara uygulanabildiği EtiDent’te sedasyon, lokal ve genel anestezi işlemlerinin yapıldığı bir ameliyathane ile 5 dental kliniğin bulunduğunu belirten EtiDent Yönetim Kurulu Başkanı Koray GÜRBÜZ, her biri alanında uzman hekim kadrosu, antestezi teknikerleri ve dental asistanları ile hizmete hazır olduklarını söyledi.

“Teknolojik imkanlarımızı kullanarak vereceğimiz üst seviyede ağız ve diş sağlığı hizmetleri için heyecanlıyız. Kalite ve hijyenin çok çok farklı bir görünüm arz ettiği EtiDent’in lokasyonunu seçerken nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu Etimesgut ilçesini seçtik.

EtiDent, sadece Etimesgut’ta değil, tüm Ankara’da ihtiyaç duyulan bir sağlık yatırımıdır. 1 Ameliyathane, 5 Dental Klinik, 3 Boyutlu Dental Volumetrik Tomografi Görüntüleme Sisteminin bulunduğu A Tipi ADSM’de her biri kendi alanında uzman hekim kadromuz ile hizmet vereceğiz.” diye konuşan Koray GÜRBÜZ, açılış konuşmasının ardından sözü EtiDent Başhekimi Halit YOSUNÇIĞIR’a bıraktı.

Tekerlekli sandalye kullanan hastalar için engelli platformu.

Ağız, diş ve çene cerrahisi ile ilgili tüm branşlardan uzmanların yer aldığı EtiDent’te; Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi, Periodontoloji, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Protetik Diş Tedavisi, Endodonti, Restoratif Diş Tedavisi, Pedodonti ve Ortodonti alanında hizmet veriyoruz. Tekerlekli sandalye kullanan hastalarımız için engelli platformunun da bulunacağı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde ‘dijital diş hekimliği ile bir günde hazır restorasyon’ , ’gülüş tasarımı’ gibi avantajlar da bulunuyor.” diye konuşan Dt. Halit YOSUNÇIĞIR ise EtiDent’in diğer ayrıcalıklarından da bahsetti.

3 boyutlu dental volumetrik tomografi.

EtiDent’e gelen hastalara daha güvenli implant uygulamaları yapılmasını sağlayacak olan 3 boyutlu dental volumetrik tomografi cihazları ile verecekleri hizmetlerden ihtiyaç duyan diğer diş hekimlerinin de yararlanmalarını sağlayacaklarını ifade eden YOSUNÇIĞIR, EtiDent’in hayata geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here