İlhan Şeşen, Şarkılarıyla Altınoran Meydanında Noltalji Rüzgârları Estirdi

0
328

Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran, bahara renk katan etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Benzersiz sosyal donatıları, cafeleri ve restoranlarıyla Başkentlilerin yeni buluşma noktası olan Altınoran Meydanı, 17 Nisan Pazar günü İlhan Şeşen’in romantik şarkılarına eşlik edenlerle doldu taştı.

Türkiye’nin 365 gün açık, ilk ve tek snowflex kayak pisti Snowland, adrenalin tutkunlarının yeni adresi ExtremeLand ve sizi gökyüzünde bir yürüyüşe davet eden Skywalk gibi pek çok donatıyı projenin içinde bulunduran ve Ankaralıları birbirinden eğlenceli ilklerle buluşturan Altınoran, baharın gelişiyle beraber birbiri ardına ünlü sesleri ağırlamaya devam ediyor.

Altınoran Meydanı İlhan Şeşen’in nostaljik şarkılarına eşlik edenlerle doldu

Altınoran projesinin merkezinde yer alan Yüzyıl Meydanı’nda 17 Nisan Pazar günü sahne alan İlhan Şeşen, nostaljik ve romantik şarkıları ile Altınoran sakinlerine ve Ankaralılara unutulmaz bir gün yaşattı. Altınoran sakinleri evlerinin bahçesinde çalan şarkılarla anılarını tazelerken, konsere katılan Ankaralılar da hep bir ağızdan şarkılara eşlik ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here