Denizi Olmayan Ankara’ya Marina Geldi

0
367

Ankara’nın tartışmasız en seçkin adreslerinden Çayyolu, özellikle sosyal nabzın attığı mekanlarıyla tüm şehrin gözbebeği. Bölgenin içinde Konutkent’i tepeden gören konumuyla dikkat çeken Çayyolu Marina Restoran ise mutlaka gidilmesi gereken mekanların başında geliyor.

Özellikle Anadolu Mutfağı konusunda eşsiz lezzetleri sunan Çayyolu Marina Restoran, benzersiz atmosferi ve özel dekorasyonu ile şehre yeni bir soluk getiriyor. Eşsiz manzarasından, kış bahçesine, bahçesinden özel olarak yapılan gemisine kadar tüm sırlarıyla mekan, misafirlerine farklı deneyimler yaşatıyor. Çayyolu Marina Restoran, misafirlerine kapıdan girdiği anda farklı deneyimler yaşatıyor. Misafirleri, mekanın dinamik yapısını yansıtan, aynı zamanda mekanın sempatik yüzü olan emekli pilot Soner Çapoğlu karşılıyor.

Benzersiz dekorasyonu ile farklı bir ambiyansa sahip Çayyolu Marina Restoran, grup olarak gelen misafirlerine de özel çözümler sunuyor. Bununla beraber mekanın bahçe bölümünde yer alan, dev gemi, misafirlere gerçek bir marinadaymış hissi verirken, bu görsel şölen mekanda sahne alan ünlü sanatçılarla tamamlanıyor. Diğer yandan Çayyolu Marina Restoran’ın menüsü de ambiyansı kadar iddialı. Ankara Life Dergisi Gurme Servisi olarak ziyaret ettiğimiz mekanda, özellikle balık yemenizi tavsiye ediyoruz. Mekan balık restoranı değil lakin balıkları oldukça iddialı.

Hem şehirden uzaklaşmak istemiyor, hem de biraz kafa dinlemek istiyorsanız, Konutkent’i tepeden gören konumuyla Çayyolu Marina Restoran tam size göre.

Geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiğimiz Çayyolu Marina’da deniz ürünlerinden hoşlanıyorsanız balık, ille de kırmızı et diyorsanız kuzu incik yemenizi tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here