Damzera’dan Görkemli Açılış

0
704

Ev dekorasyonuna düşkün olan Ankaralı hanımlar müjde! Ankara’ya muhteşem bir tasarım ürünleri stüdyosu açıldı. Artık orjinal ev aksesuarlarına sahip olmak için İstanbul ya da yurtdışına gitmek zorunda kalmayacaksınız…

Girişimci işkadını Fatmagül Özkaya tarafından açılan Damzera, iş, siyaset ve cemiyet dünyasından ünlü simaların katıldığı muhteşem bir organizasyonla kapılarını açtı. Şehrin önde gelen isimlerinin boy gösterdiği açılışa basın da yoğun ilgi gösterdi. Damzera kurucusu Fatmagül Özkaya’nın tüm misafirleriyle yakından ilgilendiği açılış, oldukça kalabalıktı.

Şehrin merakla beklediği ve tasarım ürünleri alıcılarıyla buluşturduğu Damzera’nın Konrad Adenaur Caddesi 34 numarada gerçekleşen açılışa çok sayıda ünlü sima katıldı. Savunma sanayisinin saygın ismi Halil Köşger ile Abdurrahman Dilme ve Ahmet Gürhan gibi önemli isimlerin birlikte kestiği Damzera’nın açılış kurdelası sonrası yan flüt, keman ve çellodan oluşan üçlü canlı müzik dinletisi gerçekleştirildi. 23 Nisan tarihinde gerçekleşen açılış töre gün boyu devam etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here